back

Сергій Журман: Область відкрита до співпраці з інвесторами

14-10-2014 | 11:29

На цьому в.о. голови обласної державної адміністрації наголосив під час зустрічі з представниками Скандинавської Екологічної фінансової корпорації НЕФКО Ульфом Боджо та Карлом Хілстормом (Швеція).

Він підкреслив, що незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, влада прикладає максимальні зусилля для залучення іноземних інвестицій для підвищення рівня економіки регіону.

Завдання влади полягає у технічному забезпеченні безперешкодного доступу інвестицій в область та сприянні надання інвесторам відповідних дозволів без бюрократичної тяганини, - зауважив Сергій Журман.

У свою чергу представники корпорації НЕФКО висловили зацікавленість у реалізації на території області проектів, пов’язаних з впровадженням енергозберігаючих технологій у бюджетній сфері (насамперед в галузі освіти та охорони здоров’я), а також виробництвом альтернативних видів палива.

Сергій Журман пообіцяв повне сприяння їх роботі з боку обласної державної адміністрації та висловив переконання у тому, що цей візит матиме гідне продовження у вигляді нових цікавих та корисних інвестиційних проектів.

Довідка. Північна Екологічна Фінансова Корпорація «НЕФКО» – це багатостороння фінансова установа, що утворена і фінансується Ісландією, Норвегією, Данією, Швецією та Фінляндією.

Організація забезпечує фінансову підтримку економічно рентабельних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, які дозволяють покращити екологічну ситуацію регіону, в тому числі Росії, Білорусії та України.

Діяльність НЕФКО спрямована на покращення екологічної ситуації в цих країнах за допомогою інвестицій у проекти, що мають позитивний вплив на екологію.Прес-служба облдержадміністрації