back

Обговорено питання фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність

14-10-2014 | 10:58

Шляхи вирішення проблемних питань з іноземним інвестором ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» обговорили учасники засідання робочої групи, яке відбулося 14 жовтня під керівництвом в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана. Зокрема, йшлося про забезпечення фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність, що отримують лікування в умовах недержавного діалізного центру. Наразі там лікуються 76 чернігівців та 15 жителів зі сходу країни.

Слід зазначити, що питання фінансування послуг у гемодіалізних центрах «Фрезеніус» виникає щороку в двох областях України – Чернігівській та Черкаській. І це не дивно, адже держава і досі не врегулювала питання надання таких послуг у недержавних закладах. Тому доводиться вирішувати це проблемне питання на обласному рівні, шукаючи шляхи та механізми додатково.

На переконання членів робочої групи, на ці потреби необхідно передбачати цільові видатки з державного бюджету, через те, що знайти кошти в обласному бюджеті немає можливості.

«Але ми продовжимо фінансування лікування хворих у поточному році, щоб жителі Чернігівщини мали змогу отримати якісну медичну допомогу», - підкреслив Сергій Журман на завершення засідання.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації