back

Перші кроки з активізації інвестиційної діяльності на районному рівні

03-10-2014 | 10:30

Питання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями та їх забезпечення всебічною підтримкою з боку місцевої влади було обговорено 2 жовтня під час виїзного засідання Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації у Менському та Сосницькому районах.

У заході взяли участь голови та заступники райдержадміністрацій, районних рад, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, відділів економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури, голови постійних депутатських комісій та керівники фракцій, депутати районних рад, керівники підприємств з іноземними інвестиціями та провідні підприємці районів.

Під час зустрічі основну увагу приділили можливостям залучення прямих іноземних інвестицій в економіку районів та диверсифікації ринків збуту для місцевих виробників за рахунок створення торгівельно-економічної місії Чернігівської області.

Порушували учасники засідання і питання розгляду районних проектів, які потребують залучення донорського пільгового кредитування та грантового позабюджетного фінансування від міжнародних інституцій.

Окремо було обговорено питання щодо змін в нормативних документах в області проектування, експертизи та затвердження проектів будівництва на рівні районів.

Представники Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА, на завершення заходу підкреслили, що подібні заходи з метою активізації інвестиційної діяльності на районному рівні планується провести у кожному районі області.Департамент інвестиційного розвитку
та капітального будівництва ОДА