back

ЦППК відсвяткував 20-річний ювілей

03-10-2014 | 08:44

2 жовтня з нагоди 20-річчя заснування Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася Урочиста академія за участю в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана, голови обласної ради Миколи Звєрєва, представників установ, організацій і підприємств Чернігова, науковців та громадських діячів.

Цей навчальний заклад робить дуже важливу річ – вчить і підвищує кваліфікацію державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Адже, як і у будь-якій професії, держслужбовці мають постійно вдосконалювати навики та вміння, оволодівати підкріпленими науковою основою знаннями, користуватися сучасними технічними засобами для комунікації, - зазначив у вітальному слові Сергій Журман.

Він також виконав приємну місію, вручивши за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та з нагоди 20-річя заснування Центру Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради директору Центру Володимиру Бойку.


Прес-служба облдержадміністрації