back

Розмова про підвищення конкурентоспроможності області

01-10-2014 | 16:04

Про аналітичне та організаційне забезпечення Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2015—2016 роки говори сьогодні, 1 жовтня, на першому засіданні робочої групи зазначеного проекту. Провели засідання робочої групи, на яку запросили всіх відповідальних осіб із числа представників структурних підрозділів ОДА, науковців та громадськість, співголови — голова обласної ради Микола Звєрєв та в.о. голови Чернігівської ОДА Сергій Журман.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації №426 від 29 липня 2014, головним розробником Програми та плану її реалізації є Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

— Забезпечення зростання рівня якості життя населення та сприяння у створенні постійних робочих місць — от що є головною метою зазначеної Програми — наголошує Сергій Журман. — Цей проект є важливим кроком на зустріч запропонованим реформам Президента України.

На сьогодні уже здійснено аналіз потенціалу наявних ресурсів та визначено конкурентні переваги області. При цьому існує необхідність у формуванні та практичному впровадженні чітких механізмів стратегічного партнерства громадян, роботодавців, науковців і органів влади. Першочерговим аспектом для реалізації Програми є наповнення місцевих бюджетів за рахунок зовнішніх та внутрішніх інвестицій.

Підсумовуючи засідання, співголова робочої групи з підготовки Програми, голова обласної ради Микола Звєрєв зазначив, що підвищення інвестиційної привабливості регіону безпосередньо залежить від плідної роботи та чіткої взаємодії кожного структурного підрозділу ОДА, представників місцевого самоврядування, ініціативних громадян та громадськості в усіх населених пунктах області.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації