back

Підприємствам харчопереробної галузі світло не вимикатимуть

30-09-2014 | 10:59

Тимчасові відключення від енергопостачання не стосуватимуться підприємств Чернігівщини стратегічного напряму виробництва. Адже це може призвести до порушення технологічного процесу, псування сировини, зменшення кількості продукції, яка є життєво необхідною для населення.

Чернігівською облдержадміністрацією спільно з ПАТ «Чернігівобленерго» складено список підприємств, що не підлягатимуть плановим відключенням від енергопостачання. Це, передусім ті, які виробляють соціально значимі продукти харчування: м’ясопродукти, молочна та хлібобулочна продукція. І не тільки у Чернігові, а й практично у кожному районі області.

Серед найбільших:
• підприємства молочної галузі: ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», ПАТ «Куликівське молоко», ПАТ «Чернігівський молокозавод»;
• м’ясопереробні підприємства: ПрАТ «Прилуцький птахокомбінат», ПрАТ ММК «Сіверський», ПАТ «Чернігівський м’ясокомбінат»;
• хлібопекарські підприємства: ПАТ «Ніжинський хліб», Сосницький хлібокомбінат РСС, ТОВ «Наша Булочка», а також підприємства-виробники борошна і круп, інших харчових продуктів.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації