back

«Голуб миру» вилетів зі стін Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва

24-09-2014 | 07:45

З 19 по 22 вересня у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва проходила Всеукраїнська освітня кампанія «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». Акція організована представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України у рамках відзначення Міжнародного Дня миру.

Під час проведення кампанії у гуртках Палацу відбулися тематичні уроки, бесіди, інформаційні хвилинки: «Сторінками історії: Міжнародний день миру», «Лауреати Нобелівської премії Миру», «Міжнародні організації у боротьбі за мир». Усі заходи мали на меті донести до дітей важливість понять «мир» та «злагода», необхідність дотримання принципів гуманності, свободи, добра, поваги та толерантності.

Гуртківці декоративно-прикладного відділу виготовили об’ємних голубів, на яких написали власні побажання. Вихованці гуртка «Малюнок та живопис» підготували виставку малюнків під назвою «Голуб миру». Через свою творчу роботу кожна дитина мала змогу втілити у життя своє бачення та розуміння надзвичайно важливого у наш час слова «мир».

Також у гуртках Палацу пройшла акція «Діти - дітям», під час якої вихованці писали листи, виготовляли вироби декоративно-прикладного мистецтва для родин вимушених переселенців з Криму та зони проведення АТО. У своїх листах вони висловлювали слова щирої підтримки, пропонували свою дружбу та допомогу дітям з цих родин.

Педагогами ЧОПДтаЮ організована благодійна акція «Допоможемо дітям разом», у рамках якої проходить збір теплих речей для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, які знайшли притулок у санаторії «Десна» у с.Ладинка Чернігівського району.

Кульмінацією Всеукраїнської освітньої кампанії у закладі стало проведення патріотичного флешмобу – створення «Голуба миру». Більше ста дітей, батьків та педагогів об’єдналися в «живу» фігуру птаха, у серці якого майорів прапор нашої єдиної і незалежної держави України. Символічним є той факт, що наприкінці заходу над голубом засяяло яскраве сонце.

Тож віримо, що найближчим часом на нашій славетній та щедрій українській землі запанує мир, радість та добробут!Управління освіти і науки ОДА