back

Присягу на вірність українському народові склали курсанти Чернігівського юридичного коледжу

20-09-2014 | 13:25

Сьогодні, 20 вересня, 155 курсантів Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, серед яких 52 дівчини, присягнули на вірність українському народові. Ритуал складання Присяги традиційно відбувався на святому для чернігівців місці - Пагорбі Слави. Привітати курсантів з цією подією завітали Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк, в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов, керівництво силового блоку, представники духівництва, батьки та чернігівці.

Захід розпочався із вшанування пам’яті загиблих воїнів-визволителів. Першокурсники поклали квіти до пам’ятника Вічного вогню.

Зі словами миру, добра та успіхів у навчанні до курсантів звернувся Сергій Журман.

- Сьогодні Ви присягнули на вірність українському народові, державі, її цілісності і непорушності. Бажаю Вам міцного здоров’я, наполегливості у навчанні і переконливо йти до поставленої мети, - наголосив він.

Від імені Колегії Державної пенітенціарної служби України першокурсників юридичного коледжу привітав Володимир Палагнюк. Він зазначив, що всі умови і підстави для гарного навчання курсантів на сьогодні є. У закладі працює сильний викладацький склад, створена гарна матеріально-технічна, навчальна база.

- Ми будемо ініціювати на базі чернігівського коледжу створення академії державної пенітенціарної служби України. Саме тут є той науковий потенціал, який необхідний для вищого навчального закладу, - підкреслив Голова Державної пенітенціарної служби України.

З напутніми словами до винуватців свята звернулися ветерани та батьки. Архиєпископ Чернігівский і Новгород-Сіверский Амфросій провів ритуал благословення першокурсників.

На завершення заходу, курсанти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, під святковий феєрверк, пройшли урочистим маршем, віддаючи військове вітання керівництву коледжу та всім присутнім на святі гостям.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації