back

Виробництво валової продукції сільського господарства Семенівщини поступово зростає

10-09-2014 | 11:36

9 вересня у рамках робочої поїздки до Семенівського району заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Лубенцов взяв участь у нараді з головами сільськогосподарських підприємств району, керівниками організацій, установ, які мають відношення до сільськогосподарського виробництва, спеціалістами управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації. Нараду провів голова районної державної адміністрації Сергій Деденко.

Розпочинаючи захід, Костянтин Лубенцов повідомив, що 9 вересня у Чернігові оголошено День жалоби. Він запропонував присутнім вшанувати пам’ять загиблих під час виконання військового обов’язку військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, хвилиною мовчання.

- Чернігівські хлібороби вже намолотили перший мільйон тонн зерна. Від імені голови обласної державної адміністрації я щиро вітаю аграріїв Семенівського району з цією подією, адже своєю щоденною працею Ви вносите вагомий внесок у споживчий ринок регіону та країни, - наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Він детально зупинився на випадку хвороби свиней на вірус АЧС та розповів про роботу, проведену в епіцентрі захворювання та зоні захисту.

У ході наради було розглянуто загальний стан справ в агропромисловому комплексі району. Як зазначалося, у Семенівському районі працює 43 сільгосппідприємства. У тому числі 11- приватних, 14 -ТОВ, 16 фермерських та 2 інших форм власності. У сільгоспвиробництві задіяні біля 1000 працівників. Сільгосппідприємства займаються вирощуванням зернових і технічних культур, а також розвитком тваринництва.

За 8 місяців поточного року виробництво валової продукції сільського господарства складає 75,3 млн. грн., що на 3% більше аналогічного періоду минулого року.

Основна увага керівників сільгосппідприємств в галузі тваринництва приділяється виробленню молока, як найбільш рентабельній в галузі тваринництва.

Валове виробництво молока за 8 місяців склало 6690 тонн і збільшилось у порівнянні з минулим роком на 243 тонни.

На завершення, заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов, керівники обласних установ, організацій, відомств відповіли на всі запитання, які цікавили аграріїв району та керівників організацій, установ, що мають відношення до сільськогосподарського виробництва в районі.За інформацією Семенівської РДА