back

Володимир Івашко: Досвід активістів Народного Руху України є важливим для сучасної української держави

09-09-2014 | 14:41

9 вересня з нагоди 25-річчя від створення Народного Руху України за перебудову відбулася зустріч керівництва області із з засновниками та активістами Чернігівської крайової організації «Народний Рух України за перебудову»

Вітаючи учасників зустрічі з визначною датою, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко зауважив, що їх внесок у становлення суверенної України важко переоцінити. Він подякував активним учасникам національно-визвольного руху 1989-1992 років на Чернігівщині за їхній патріотизм та відданість українському народові, за активну участь у розбудові держави та вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління.

Проте, відзначив очільник області, сьогоднішня річниця затьмарена війною з терористами на Сході України, яка вже забрала життя 52-х наших бійців. Сьогодні у Чернігові оголошено День жалоби.

Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

— На жаль, сьогодні для боротьби за Україну потрібно не тільки слово та громадянська позиція. Сьогодні ми захищаємо її суверенітет зі зброєю у руках. Проте я вірю: попри нав’язування нам Росією своїх поглядів, ми переможемо. Україна була, є і буде незалежною, заможною та процвітаючою країною, - наголосив Володимир Івашко.

Присутніх також привітали та вручили нагороди голова обласної ради Микола Звєрєв та заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман.

За значний внесок у відновлення української державності, політичне і економічне реформування країни та у зв‘язку з відзначенням 25-річчя створення Народного Руху України за перебудову Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено


Соломаху
Сергія Васильовича

- заступника голови обласної організації Народного Руху України;

 

Чепурного
Василя Федоровича

- голову Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка.


Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:


Леоненку
Василю Миколайовичу

- голові Менської районної організації Народного Руху України;

Мазуру
Борису Юхимовичу

- вчителю історії Оленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Борзнянський район;

Натаріусу
Аркадію Семеновичу

- пенсіонеру, м.Чернігів;

Ральченку
Валентину Миколайовичу

- пенсіонеру, м.Чернігів;

Семененку
Павлу Дмитровичу

- пенсіонеру, м.Щорс;

Черепенку
Олексію Валерійовичу

- головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Прилуцької районної державної адміністрації.Прес-служба облдержадміністрації