back

Всебічна підтримка вітчизняних підприємців – важливий напрям регіональної політики

05-09-2014 | 14:06

Створення сприятливих умов для розвитку підприємництва як потужного ресурсу економіки та соціальної сфери залишається одним з головних завдань у діяльності обласної державної адміністрації.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня підприємця, який традиційно відзначається у першу неділю вересня.

Очільник області відзначив, що Президент України та Уряд здійснюють послідовні реформи, спрямовані на активізацію економічного розвитку країни, вживають конкретних заходів щодо усунення перешкод, які стоять на заваді діяльності підприємців. За поданням Уряду України, Верховною Радою прийнято ряд фундаментальних змін у сфері державного нагляду та контролю.

Важливим напрямом регіональної політики є всебічна підтримка вітчизняних підприємців. Створення сприятливих умов для розвитку підприємництва як потужного ресурсу економіки та соціальної сфери залишається одним з головних завдань у діяльності обласної державної адміністрації, - підкреслив Володимир Івашко.

Підприємницький рух Чернігівщини має свої традиції та значні досягнення. Продукція багатьох місцевих виробників славиться не лише в нашій державі, а й далеко за її межами. Без активної участі приватного бізнесу неможливо уявити будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Очільник області зауважив, що розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд актуальних соціально-економічних проблем, сприяє зміцненню економіки, створює нові робочі місця.

Сьогодні для України – час випробувань, держава переживає тяжкі часи, ведучи війну з жорстоким агресором. Тому країні потрібна потужна економіка, щоб вести активну боротьбу з ворогом, і фундаментом цьому є середній та малий бізнес.

Підприємці забезпечують державі потужний тил, який допомагає Україні вижити, вистояти в умовах війни. Надають максимальну, всебічну допомогу нашій армії, нашим захисникам, проявляючи активну громадянську позицію та патріотизм.

Володимир Івашко висловив підприємцям щиру вдячність за ту підтримку, яку вони надають бійцям, відправленим в зону антитерористичної операції і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з волонтерськими та громадськими організаціями заради спільного майбутнього.

Голова облдержадміністрації Володимир Івашко та заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман вручили відзнаки кращим підприємцям, а також нагородили переможців і лауреатів конкурсу “Чернігівська якість - 2014”.


Прес-служба облдержадміністрації