back

Президент України розраховує на початок реального мирного процесу

04-09-2014 | 12:34

Президент України Петро Порошенко сподівається, що у п’ятницю Тристороння контактна група розпочне переговори щодо процесу мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях, а також що будуть вжиті реальні кроки для досягнення миру. Про це Глава держави заявив під час зустрічі з українцями, які були звільнені з лівійського полону.

«Я покладаю величезну надію на те, що у п’ятницю у Мінську буде нарешті розпочато мирний процес», - сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що Україна не давала жодного приводу для того, щоб спровокувати проти себе агресію. «Весь світ знає, що Україна є країною, яка чітко дотримується зобов’язань, міжнародного права і яка є сьогодні об’єктом агресії з боку сусідньої держави», - зазначив Президент, висловивши сподівання на те, що, нарешті, вдасться припинити постійне порушення домовленостей, розстріл полонених, мирного населення, знищення навчальних закладів та інших об’єктів інфраструктури.

Глава держави наголосив, що досягнення миру сьогодні є першочерговим завданням. «Перше завдання – це мир. Сьогодні о 5 ранку, у зв’язку з різницею у часі, ми говорили з Президентом Путіним про те, яким чином ми можемо зупинити жахливі процеси. Не можна заперечувати те, що люди мають перестати гинути», - заявив Президент.

Петро Порошенко підкреслив, що миру в Україні хочуть всі громадяни, тому він боротиметься за мир. «Народ України на сто відсотків «за», політикани – хочуть погратися у війну. Але я хочу сказати, що не дам це зробити. Ми маємо спільно боротися за мир», - наголосив Петро Порошенко.


Прес-служба Президента України