back

Обґрунтованість встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги вивчатиметься до жовтня

27-08-2014 | 18:13

27 серпня заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у засіданні комісії з вивчення питань встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Як зазначалось, одне із головних завдань комісії, полягає в проведенні роз’яснювальної роботи щодо запровадження нового механізму компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін, відповідно до постанови КМУ №83 від 05.04.2014 року. З цією метою було заявлено про необхідність широкого інформування населення про зміст постанови, з розміщенням необхідної інформації на сайтах місцевих органів виконавчої влади.

- Наша основна мета – активізувати фахову роз’яснювальну роботу щодо отримання допомоги тим категоріям населення, які в міру своїх доходів не здатні платити за новими тарифами, - підкреслив Сергій Журман.

Департаменту соціального захисту населення ОДА доручено опрацювати можливість підготовки та надання комісії інформаційного бюлетеня, де буде прописаний механізм компенсації витрат на комунальні послуги.

За результатами засідання ухвалено рішення звернутись до підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, гарячого водопостачання та опалення (КП «Чернігівводоканал», ПАТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова») з проханням надати комісії розрахункові матеріали встановлених ними тарифів та копії повідомлень, розміщених у засобах масової інформації, про введення їх у дію, а також аналітичні довідки зі стислим описом статей витрат.

Свої пропозиції та зауваження, за результатами розгляду всіх матеріалів, члени комісії винесуть на підсумкове обговорення, яке заплановано на I-шу декаду жовтня.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації