back

У Чернігові пройшов обласний сільськогосподарський ярмарок

18-09-2010 | 13:59

Напередодні визначної для кожного чернігівця події – Дня міста, 18 вересня у Чернігові пройшов обласний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю харчових, переробних, сільськогосподарських підприємств, закладів торгівлі та інших суб’єктів господарювання.

Керівники області та міста оглянули торгові ряди, ознайомилися з асортиментом продукції та поспілкувалися з виробниками представлених товарів.

Як зазначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, ці ярмарки корисно проводити для того, щоб наблизити виробника безпосередньо до споживача і дати городянам можливість придбати товар місцевих сільгоспвиробників без націнок посередників і переробників.

Керівник області також наголосив, що Чернігівщина була і залишається аграрним самодостатнім краєм, що виробляє всі необхідні продукти харчування не лише для себе, а й для інших регіонів.

«Традиційно Чернігівщину називали «картопляним Донбасом», але зараз ми працюємо ще й над тим, щоб аграрний потенціал області використовувався не лише як сировина для переробної промисловості інших регіонів – ми повинні свою продукцію переробляти на території області для того, щоб вона надходила до споживачів у готовому вигляді. Це дасть можливість збільшити надходження до бюджету, створити робочі місця у сільській місцевості, підняти економіку регіону», - підкреслив Володимир Хоменко.

Прес-служба облдержадміністрації