back

Святковий концерт у Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

26-08-2014 | 16:35

26 серпня заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман відвідав Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де взяв участь у проведенні урочистих заходів з нагоди 23-ї річниці незалежності України.

Вихованці центру представили гостям концертну програму, по завершенню якої діти отримали подарунки. Звертаючись до присутніх, Сергій Журман від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка та від себе особисто передав найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України.

— Такі центри соціально-психологічної реабілітації необхідні і вони потребують підтримки як влади, так і соціальних установ. Діти, які тут перебувають, отримують не тільки психологічну допомогу, а й розвиваються, — сказав Сергій Журман, відповідаючи на питання журналістів.

Також заступник голови ОДА відвідав кімнати відпочинку, спортивний зал, їдальню, ознайомився із реабілітаційними програмами, які використовуються психологами закладу.

Довідково. Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей розпочав свою діяльність з 15 листопада 2011 року. Заклад розрахований на 50 вихованців стаціонарного перебування віком від 3 до 18-и років. До центру влаштовуються діти із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і не в змозі їх подолати за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби. Діти можуть знаходитися у закладі протягом часу необхідного для їх реабілітації, але не більше ніж 9 місяців.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації