back

Володимир Івашко: Під синьо-жовтим прапором пишуться нові сторінки вітчизняної історії

23-08-2014 | 13:17

Як данина глибокої поваги українців до одного з основних символів держави 23 серпня відзначається День Державного Прапора України.

Сьогодні з нагоди свята на Красній площі м. Чернігова за участю керівників області та міста відбулося урочисте підняття Державного Прапора та вручення паспортів громадянина України.

Вітаючи присутніх, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко наголосив: за 23 роки, що пройшли від піднятого над Україною синьо-жовтого прапора, країна зазнала низки важливих політичних, економічних та суспільних змін.

Сьогодні Україна переживає тяжкі часи: держава виборює свою незалежність, перемагаючи агресію Росії, демонструючи незламну силу духу та волі.

Анексія Криму, провокаційні дії сепаратистів та терористів на сході країни змусили українців пригадати, що вони нація не лише хліборобів, а й козаків, воїнів, захисників. Десятки тисяч кращих синів України, серед яких багато наших земляків, відстоюють сьогодні її незалежність та єдність, - наголосив очільник області.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять 29-ти чернігівських патріотів, які загинули, захищаючи країну від агресорів.

Звертаючись до молодих людей, яким розбудовувати нову країну, Володимир Івашко побажав їм гідно нести ім’я громадянина України, наповнювати новим змістом патріотичний обов’язок – творення історії незалежної української держави.

Зі святами присутніх також привітав народний депутат України Валерій Дубіль.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Звєрєв та секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар вручили паспорти громадянина України 20 молодим жителям області та міста.


Після урочистої церемонії присутні взяли участь в урочистій ході «Чернігівщина – за єдину Україну!» до Катерининської церкви та патріотичній акції «Прапор єднання».


Прес-служба облдержадміністрації