back

Шановні жителі Чернігівського краю!

24-08-2014 | 09:30

Щиро вітаємо вас з найвидатнішим святом нашої держави – Днем Незалежності України, 23-ю річницю якої відзначаємо цьогоріч.

Усім нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу – бути господарем на своїй землі. Наша історія має багато постатей, без яких вона б ніколи не відбулася, але головним її творцем завжди був народ, що крізь віки зберіг свої традиції, мову і культуру.

Сьогодні Україна переживає нелегкі часи: під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій рідної землі.

Як відзначив Президент України Петро Порошенко, українці добре знають ціну незалежності, оскільки й зараз борються за свою свободу. Тож сьогодні як ніколи усім нам потрібні громадське порозуміння, політична свідомість і взаємна підтримка для збереження миру в державі та захисту її суверенітету.

Наша головна мета – утвердження України як процвітаючої та могутньої демократичної європейської держави, де панує право і соціальна справедливість. Закликаємо усіх усвідомити: наш патріотизм, небайдужість та активна громадянська позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – ось запорука щасливого майбутнього нашої країни.

Бажаємо усій чернігівській громаді добра і миру, благополуччя і затишку в родинах, злагоди і плідної праці на благо рідної Чернігівщини.Голова обласної
державної адміністрації

Голова обласної ради

Володимир Івашко Микола Звєрєв