back

На Чернігівщині розквітла «Калинка»

21-08-2014 | 10:03

20 серпня у с. Стара Басань Бобровицького району відбулася довгоочікувана подія – для 20 дошкільнят гостинно відчинив свої двері реконструйований дитячий садок «Калинка». Завдяки спільним зусиллям громади села та спонсорам молоді матусі можуть зітхнути з полегшенням та віддати дітей у надійні та досвідчені руки вихователів сучасного дитсадка, де створено всі належні умови для комфортного перебування малечі.

Розділити радість з громадою села завітали голова Бобровицької райдержадміністрації Микола Супрун, депутати обласної ради Анатолій Мірошниченко та Олег Обушний, заступник генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Валентина Чернякова.

На урочистостях були також присутні вихованці закладу, їх батьки та жителі села.

- Отримання якісної дошкільної освіти – один із ключових елементів соціалізації дитини. Завдання влади - забезпечити гарантований доступ дітей до дитсадків. Це можливо у разі створення нових дошкільних установ, відкриття додаткових групп у вже функціонуючих закладах, - зазначив очільник району, вітаючи мешканців села із важливою подією.

Варто відзначити, що в останні роки в області намітилась позитивна тенденція щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів. На виконання обласної Програми розвитку дошкільної освіти протягом поточного року відкрито 4 групи на базі діючих дитячих садків. На черзі відкриття дошкільних навчальних закладів в інших селах нашої області. Всього ж за час дії Програми вдалося відкрити 57 дошкільних навчальних закладів.

На завершення свята маленькі вихованці закладу підготували для присутніх святковий концерт.За повідомленням
Управління освіти та науки
облдержадміністраціїї