back

Чернігівщина розпочинає переведення котелень на альтернативні види палива

20-08-2014 | 09:00

19 серпня під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петра Головача відбулась нарада щодо прискорення видачі дозвільних документів на реконструкцію та будівництво котелень на альтернативних видах палива.

В обговоренні взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій та міських рад, керівники підприємств, установ та організацій, представники інвестиційних компаній.

Як зазначалось, головним завданням перебігу опалювального періоду 2014/2015 років є якісне та належне функціонування систем теплопостачання населених пунктів області.

Присутнім були наданні роз’яснення щодо діючих законів та порядків видачі дозволів на будівельні та ремонтні роботи систем опалення бюджетних установ, термінів їх отримання а також розглянуті пропозиції щодо можливого їх скорочення. Заслухані пропозиції інвесторів щодо їх намірів та здійсненої роботи, строків реалізації проектів.

За результатами наради її учасниками прийнято рішення звернутись до Кабінету Міністрів України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з пропозиціями щодо внесення змін до діючих нормативних документів. Зміни стосуються видачі дозволів на будівельні роботи зі встановлення котлів на альтернативних видах палива та скорочення термінів по їх отриманню.За інформацією Департаменту
житлово-комунального господарства,
регіонального розвитку та інфраструктури
облдержадміністрації