back

Що цьогоріч планують проводити в області на одне з найбільших державних свят?

12-08-2014 | 14:44

Цьогорічне святкування Дня Державного Прапора та 23-ї річниці незалежності України буде скромнішим. Особливості проведення заходів обговорювали сьогодні, 12 серпня, на засіданні організаційного комітету в облдержадміністрації.

Основна мета святкової програми — консолідація суспільства навколо ідей державності та соборності України.

— Плануючи заходи з нагоди цих святкових дат, обласна державна адміністрація намагається перетворити їх на загальнообласні, — каже заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман. — Важливою у цьому напрямі є робота з виховання у громадян поваги до державних символів України, утвердження національної свідомості та патріотизму.

У планах організаційного комітету реалізація уже перевірених заходів та введення нових. Зокрема, уже традиційно 23 серпня відбудеться акція «Я громадянин України» з врученням паспортів. У День Незалежності України окрім покладання квітів та громадського проекту «Вставай, Україно!» планується проведення ІХ Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло» та ІІ фестивалю традиційної кухні «Сорокаух», а також загальноміської виставки квітів і плодів «Щастя краси».

Зосереджено особливу увагу на організації спортивних змагань та концертної програми.

Варто зазначити, що у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією і подіями на сході країни, відмінено урочисту ходу від центру міста до Центрального парку культури і відпочинку, де цьогоріч відбудеться масова святкова програма. Також під питанням залишається доцільність використання феєрверку.

Обласна влада звертається до всіх конфесій з пропозицією провести вранці, 24 серпня, молебні за мир і спокій в Україні. На святкові заходи також будуть запрошені переселенці з окупованих територій та зі сходу України, як тимчасово проживають у нашій області.

За дорученням керівництва області, пропонуємо взяти участь в опитуванні «Які заходи недоречні на цьогорічному Дні Незалежності України?». Проголосувати можна на сторінці облдержадміністрації у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/cg.gov.ua?ref_type=bookmark.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА