back

Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України: сьогодення та перспективи

31-07-2014 | 16:20

Про діяльність Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, який з Феодосії передислоковано до Чернігова, говорили сьогодні на прес-конференції для ЗМІ. Захід відбувся на території військового містечка №18 за ініціативи регіонального медіа-центру Міноборони України.

За словами начальника центру, полковника Володимира Башинського, зараз центр працює над науковими розробками засобів захисту літальних апаратів від ураження ПЗРК (переносними зенітно-ракетними комплексами).

Ще один перспективний напрям — виготовлення безпілотників. На даний час є вже деякі напрацювання для випуску безпілотного літального апарату.

Також фахівці центру закінчують перевірку систем захисту та озброєння українського виробництва для гелікоптерів Мі-8. Тривають випробування першого літака АН-70, який планується виробляти серійно і виключно на підприємствах України. Перші з них бойові одиниці планують розмістити на аеродромах у Півцях та Гончарівському.

Програмами наукової установи передбачається розробка гвинтокрилів, БТР-ів та засобів ураження українського виробництва. До їх виготовлення будуть долучатись і підприємства Чернігова.

Володимир Башинський повідомив, що спеціалісти інституту задіяні і в зоні проведення антитерористичної операції.

— В зону АТО повинні надходити сучасні зразки військової техніки. Це дасть можливість солдатам якісно виконувати завдання, які ставить перед ними керівництво країни, — переконаний начальник центру.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації