back

Оздоровлення дітей: курс не лише на кількість, а й на якість

21-07-2014 | 14:42

На цьому наголошує голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, адже здоров’я дітей – головна складова повноцінного росту, розвитку і становлення майбутньої особистості.

Область цього року має амбітне завдання – охопити літнім оздоровленням і відпочинком 74% школярів.

Нині оздоровча кампанія триває згідно з планом, оздоровитися і відпочити вже встигли 47 тисяч дітей, що становить 54% від загальної кількості дітей шкільного віку та на 700 дітей більше, ніж за відповідний період минулого року.

Збільшується увага до надання дітям якісних оздоровчих послуг. Торік їх отримали 33,9% дітей, зараз запланований показник – 35%. Показник оздоровлення на сьогодні – 23%, а це більш ніж 20 тисяч дітей.

Чужої біди не буває – приватний заклад «Казка» Прилуцького району прийняв на відпочинок та оздоровлення сім’ї біженців, серед яких 40 дітей. Для них буде проведено повноцінне оздоровлення, включаючи як харчування і медичне обслуговування, так і комплекс виховних та культурно-спортивних заходів.

Крім цього, в шкільних таборах області оздоровлюється 60 дітей зі Східних регіонів України, на черзі – ще понад 40. Чернігівщина одна з перших ініціювала внесення змін до обласної програми оздоровлення з метою допомоги дітям переселенців. Відповідні зміни до програм вносять райдержадміністрації та міські ради.

— Органи влади мають координувати свою роботу у напрямку використання канікулярного часу для проведення якісного оздоровлення якомога більшої кількості дітей, для покращення їх здоров’я, забезпечення зайнятості та попередження бездоглядності, використання можливості продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей дітей, - підкреслює Володимир Івашко.

Крім того, очільник області вимагає забезпечення безпеки перебування дітей у оздоровчих закладах. Це, зокрема, дотримання дитячими оздоровчими закладами області вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, протипожежної безпеки та правил охорони життя людей на водних об'єктах і охорони праці. Це стосується усіх типів дитячих закладів відпочинку та оздоровлення області.


Прес-служба облдержадміністрації