back

Голова облдержадміністрації взяв участь в урядовій селекторній нараді з питань реалізації плану мобілізаційних заходів

18-07-2014 | 14:15

Уряд готує національну економіку до роботи в умовах мобілізації і приведення країни в найвищий степінь готовності.

«Наше завдання сьогодні – підготовчі заходи до мобілізації країни і роботи національної економіки і органів державної влади в змобілізованому стані», - заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 18 липня, під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій.

«Ми знаходимось в фактичному стані війни. Мною будуть дані доручення для підготовки національної економіки до роботи в умовах мобілізації, захисту людей», - сказав Глава Уряду.

Окреме питання, за його словами, стосується безпеки громадян в місцях скупчення людей. «Нам відомо про плани бандитів, які підтримуються Росією, щодо подальшої дестабілізації ситуації і диверсій на території України. Тому будуть видані відповідні вказівки для того, щоби вся країна була в найвищому степені готовності», - повідомив Арсеній Яценюк.

Також Прем’єр-міністр України окреслив основні завдання забезпечення життєдіяльності регіонів, на які очільники областей мають звернути першочергову увагу.За матеріалами Департаменту інформації
та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ