back

Обмін досвідом роботи та кращими практиками управління

27-08-2010 | 12:03

„Першочерговими завданнями, спрямованими на забезпечення ефективної роботи органів влади з питань реалізації соціально-економічних реформ в Україні, є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади та у сфері державного управління”, – на цьому наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, магістр управління суспільним розвитком Микола Стрілець, відкриваючи тематичний короткотерміновий семінар «Апарат місцевої державної адміністрації: основні завдання, стиль і методи роботи» для керівників апаратів районних державних адміністрацій, який 26 серпня ц.р. розпочав роботу в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

У ході навчання розглядаються такі питання, як правові аспекти державного управління, антикорупційне законодавство, напрямки розвитку та реформування державної служби в Україні. Семінар сприятиме обміну досвідом роботи та кращими практиками управління між слухачами. Розкладом передбачений «круглий стіл» на тему: «Практичні аспекти діяльності апаратів місцевих державних адміністрацій. Обмін досвідом роботи, проблемні питання».

Перед слухачами виступають начальники обласних управлінь та відділів, фахівці апарату облдержадміністрації, завідувач кафедри НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор Іван Розпутенко.

За інформацією Центру перепідготовки
та підвищення кваліфікації кадрів