back

Інтелектуальне літо в обласній літній школі на Чернігівщині у розпалі

17-07-2014 | 17:40

Важливість проведення літніх шкіл для обдарованих та талановитих дітей важко переоцінити, адже вони створюють особливе і неповторне юнацьке середовище, де панує дух нестримного пізнання, наукового та творчого пошуку та прагнення до самовдосконалення. Формат проведення літньої школи дозволяє учням вдало поєднати ефективне навчання з насиченим і змістовним дозвіллям. У цьому усі могли зайвий раз переконатись 17 липня, адже цього дня юні розумники і розумниці обласної літньої школи для обдарованої та талановитої молоді змагались за першість у грі «Віват, інтелект!», яка проходила за спільної ініціативи Управління освіти і науки облдержадміністрації та Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр».

Шість команд з числа вихованців табору: «Фенікс», «Еврика», «Піраміда», «Фортуна», «Іскра» та «Адреналін» протягом шести раундів відбіркових ігор демонстрували високий рівень ерудиції, уміння нестандартно та образно мислити, чітко і злагоджено працювати в команді. Між командами було проведено змагання-бої за олімпійською системою, за підсумками проведення яких у фінал вийшли команди «Еврика» та «Адреналін».

Учасники гри з величезним азартом билися за звання найерудованішої та найспритнішої команди.

Оцінювало гру команд журі у складі вихователів та заступника директора табору «Юний турист».

Під час музичної паузи вихованці літньої школи довели, що вони вміло володіють не тільки інтелектуальними здібностями, а й вміють гарно співати, адже за декілька днів перебування у літній школі вони вже встигли скласти і розучити гімн табору.

Кожна з команд-учасниць продемонструвала гарний результат. І хоча гра визначила лідера, а ним стала команда «Еврика», проте переможених у цій інтелектуальній битві не було. Усі учасники гри за активну участь у змаганнях отримали солодкі подарунки і сповнені позитивних емоцій та незабутніх вражень пішли готуватись до спортивно-розважальної програми, яка чекає на них у другій половині дня.За інформацією
Управління освіти та науки
облдержадміністрації