back

На часі розвиток парку «Ялівщина» та охорона тваринного світу Чернігівщини

10-07-2014 | 15:29

10 липня заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов взяв участь у засіданні робочих груп щодо функціонування РЛП «Ялівщина» та з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки», які провів заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Директор цього комунального закладу Анатолій Мороз презентував план дій щодо розвитку парку. Зокрема, найближчим часом передбачається проведення конкурсу з визначення виконавця землевпорядних робіт з виготовленням відповідного проекту землеустрою. Триває робота з розробки проекту положення «Про наглядову раду РЛП «Ялівщина».

В.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко поінформувала присутніх про те, що Департаментом розробляється проект програми щодо фінансування КЗ РЛП «Ялівщина», яка, має бути винесена на розгляд сесії обласної ради орієнтовно у вересні поточного року.

Наприкінці засідання Валентин Мельничук подякував присутнім за плідну роботу та оголосив про припинення існування робочої групи в зв’язку зі створенням та реєстрацією комунального закладу РЛП «Ялівщина».

Не менш плідно відбулося і засідання ще одної робочої групи під керівництвом заступника голови обласної ради Валентина Мельничука - з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки».

На ньому були обговорені поточні питання, що стосуються безпритульних тварин у м. Чернігові. Наступне засідання робочої групи було вирішено провести 24 липня та присвятити його обговоренню проекту вищезазначеної Програми, над якою працює Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Принагідно Валентин Мельничук представив присутнім новопризначеного Чернігівського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері області Андрія Хряпа та побажав йому успіхів на новому місці роботи.Аналітичний відділ
виконавчого апарату
Чернігівської обласної ради