back

Правоохоронні органи більше не «імітуватимуть» боротьбу з корупцією

04-07-2014 | 10:35

— З початку березня в області правоохоронними органами було зафіксовано 24 випадки дій державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки скоєння корупційних правопорушень. По всіх випадках, серед яких — і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та їх заступники, заступники голів РДА — проводиться слідство. Всі винуваті будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.

Також, за повідомленням правоохоронних органів, продовжуються заходи щодо вилучення у громадян незареєстрованої зброї.

— На жаль, є випадки, коли окремі воєнізовані громадські формування порушують закон або намагаються вирішити фінансові проблеми незаконними методами з застосуванням сили. У таких ситуаціях УМВС та СБУ реагуватимуть дуже жорстко, — каже очільник області.

Після оптимізації структури ОДА було виокремлено спеціальний підрозділ, який буде слідкувати за дотриманням законодавства про боротьбу з корупцією, а не тільки узагальнювати статистичну інформацію, як це було раніше. За дорученням голови облдержадміністрації протягом останніх місяців здійснюється моніторинг цін, за якими бюджетні установи закупляють товари та послуги. Зараз вже за виявленими фактами перевіряються безпосередньо бюджетні установи Козелецького та Ріпкинського районів.

Якщо будуть виявлені факти корупції чи хабарництва, чи система «відкатів», матеріали підуть у правоохоронні органи — такою є позиція голови облдержадміністрації.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації