back

Стартувала концертна програма «Філармонія - дітям»

03-07-2014 | 14:50

2 липня у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулася перша концертна програма з циклу “Філармонія — дітям” академічного симфонічного оркестру “Філармонія”.

За диригентським пультом цього вечора був Андрій Шевчуковський.

У концерті брали участь лауреати Міжнародних конкурсів Олексій Канке, Анастасія Дубко, Лідія Скачко, Олена Місьо (фортепіано, м. Київ). Це музиканти, для яких більшість концертних залів тільки відкриваються, але вони вже досить талановиті і заслуговують поваги.

У програмі звучали твори геніального піаніста, видатного композитора і диригента Ференца Ліста - Концерт для фортепіано з оркестром №2 ля мажор; композитора, піаніста і диригента, одного із яскравих представників фортепіанного мистецтва Сергія Рахманінова - Концерт для фортепіано з оркестром №2 до мінор, 2 та 3 частини; композитора, піаніста, педагога і громадського діяча, якого вважають найзначнішим композитором XX століття Дмитра Шостаковича - Концерт для фортепіано з оркестром №2 фа мажор; великого музиканта – композитора, класика XX століття, піаніста, диригента Сергія Прокоф’єва - Концерт для фортепіано з оркестром №3.

Під час концертної програми публіка змогла насолодитися концертом та отримати естетичне задоволення від прекрасної музики.

Наступний концерт “Філармонія - дітям” академічного симфонічного оркестру “Філармонія” відбудеться 4 липня.


За інформацією
Департаменту культури і туризму,
національностей та релігій ОДА