back

Українсько-російський кордон на території Чернігівщини суттєво зміцнено

01-07-2014 | 12:41

Про це радника Президента України Миколу Томенка поінформували прикордонники, з якими він спілкувався 30 червня під час перебування на Чернігівщині.

Микола Томенко разом з головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком відвідали 169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України в смт Десна Козелецького району, зустрілися з військовослужбовцями 1-ї окремої танкової бригади, які готуються до виконання завдань в АТО в смт Гончарівське Чернігівського району, відвідали митний пост «Грем’яч» та табір базування мотоманевренної групи Державної прикордонної служби України у с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського району.

Вони передали військовим частинам розвантажувальні жилети, ліхтарі на сонячних батареях, акумулятори, каремати, нашлемні ліхтарі, зарядні пристрої, польові душі тощо.

Спілкуючись і солдатами і офіцерами, Микола Томенко наголосив на важливості не відновлення, а створення нових Збройних сил та системи правоохоронних органів. Військовослужбовці, в свою чергу, поінформували про те, що за останній період суттєво укріплені державні кордони, продумана система, як забезпечити контроль та безпеку на української території.

Підбиваючи підсумки поїздки, Микола Томенко зазначив, що відчувається багато позитивних зрушень в організації роботи і військових навчальних центрів, і прикордонників. «Натомість очевидно, що цю тенденцію треба закріпити і з точки зору кадрових змін, і з точки зору фінансування, щоб цим опікувалися не громадяни України, підприємці чи місцева влада, а держава – через відповідні структури влади», – зазначив радник Президента.