back

Вітання з нагоди Дня Конституції

27-06-2014 | 17:20

Шановні жителі Чернігівщини!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Конституції – одним із головних державних свят незалежної України. Основний Закон увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Час ставить перед нашим суспільством нові виклики, тому і Основний Закон потребує змін та вдосконалення. Як відзначає Президент України Петро Порошенко, насамперед це стосується децентралізації влади, зокрема щодо делегування частини президентських повноважень територіальним громадам.

На сучасному етапі перед Україною стоять надзвичайно вагомі завдання – об’єднати суспільство на засадах демократичної республіканської ідеї і побудувати сильну країну з європейськими стандартами життя.

Переконані, що повага кожного громадянина до конституційних норм своєї країни є незаперечною умовою подальшого демократичного розвитку суспільства, його консолідації навколо ідей патріотизму.

Бажаємо усім жителям Чернігівського краю міцного здоров'я, добробуту і затишку у ваших родинах, нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.Голова обласної
державної адміністрації

Голова обласної ради

Володимир Івашко Микола Звєрєв