back

Робоча поїздка голови облдержадміністрації до Сосницького району

25-06-2014 | 17:27

25 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко перебував з робочою поїздкою у Сосницькому районі. Очільник області відвідв дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Щорса при ДП «Дитячий санаторій ім. Щорса».

Цей сезонний санаторій функціонує з 1920 року, а як дитячий санаторій – з 2001 року. Займає площу 4,06 га.

Розрахункова місткість дитячого санаторію 145 ліжко-місць, фактична – 200. Всього спальних корпусів 8. Санаторій має два спортивні майданчики, бібліотеку, танцювальний та дитячий майданчики, дві ігрові кімнати, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Готові до експлуатації лазня, душові кабіни, пральня з пральною машиною і центрифугою.

В санаторії централізоване джерело водопостачання і каналізації. Працюють дві свердловини, тому холодною і гарячою водою санаторій забезпечений.

Приміщення медичного призначення налічує два лікувальні корпуси, кабінети лікарів, кімнати медичних сестер, процедурні, ізолятор.

Оздоровлення проводиться за рахунок коштів фонду соціального страхування, місцевих бюджетів, батьківської доплати. У 2014 році заплановано оздоровити 120 дітей з Сосницького, Коропського, Корюківського, Семенівського та Новгород-Сіверського районів.Сьогодні у санаторії перебуває 81 дитина.

Голова облдержадміністрації ознайомився з матеріально-технічною базою закладу та поспілкувався з дітьми, які розповіли йому про свій цікавий та змістовний відпочинок.


Поспілкувався Володимир Івашко і з Світланою Кручок, яка днями змушена була повернутися до рідної Сосниці зі Слов’янська, де мешкала багато років. Нині вона працевлаштована у дитячий оздоровчий заклад, де вчить дітей малювати.


Також в ході робочої поїздки голова облдержадміністрації обговорив з керівництвом району питання реконструкції централізованої системи водопостачання, яка розпочата у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

По даному об’єкту укладено договір підряду з підрядною організацією ПАТ «Чернігівгазбуд». У 2012 році прокладено 97% протяжності труб вуличного водогону, завезено залізобетонні конструкції колодязів. На даний час залишаються не засипаними траншеї в місцях улаштування колодязів, що створює незручності для мешканців районного центра та негативно впливає на безпеку дорожнього руху.

Володимир Івашко пообіцяв сприяння обласної влади у вирішенні даного питання.Прес-служба облдержадміністрації