Представники Чернігівщини продовжують досягати спортивних висот

01-08-2017 16:42

П’яту нагороду для України на змаганнях ХIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що проходив 23–30 липня в угорському Дьйорі, принесла Наталія Чистякова. Вона є вихованкою Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Сергій Полтавцев).

Серед 44 спортсменів – членів юнацької олімпійської збірної Наталія Чистякова виборола срібло з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг. На шляху до омріяної медалі спортсменка перемогла суперниць із Польщі, Нідердландів та Андори.

Друге місце у класі радіокерованих моделей F3J на чемпіонаті Європи з авіамодельного спорту зайняв також представник Чернігівщини Олександр Чех. Змагання відбувалися 16–22 липня у м. Мартін (Словакія). У чемпіонаті прийняли участь 40 спортсменів із 13-ти країн.