Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   14 Квітня 2017 13:50

                   У Чернігові відбудеться фестиваль-конкурс «Янголи світла»

                   28 квітня у Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбудеться обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні і поезії часів Революції Гідності та АТО «Янголи світла». Який формат цього фестивалю та хто може стати його учасником, представникам ЗМІ розповіли організатори заходу під час прес-брифінгу сьогодні, 14 квітня.

                   За словами провідного методиста обласного методичного центру культури і мистецтв Володимира Макеєва, виникла ідея підтримати учасників Революції Гідності та бійців на сході країни. Повернувшись із зони АТО, вони мають бажання розповісти про пережите, чому там були і за що воювали.

                   — Що може бути краще для виховання молоді, ніж військово-патріотична пісня? Хочеться, щоб вона надихала і бійців АТО. Сподіваємося, фестиваль стане традиційним, а ці пісні почують жителі не тільки нашої області, а й усієї України,— наголосив завідувач Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вадим Антошин.

                   Як зазначив заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, заявки на участь у конкурсі вже надійшли не лише з Чернігівщини, а й з інших регіонів — Житомирської та Закарпатської областей, міста Києва. Всього ж на сьогодні близько 40 учасників виявили бажання стати учасниками фестивалю, 15 з яких — представники Збройних Сил України та бійці АТО.

                   Основними номінаціями цьогорічного фестивалю організатори визначили авторську патріотичну пісню (супровід під гітару або гурт чи фонограму «мінус»), пісні Січових стрільців, УПА та сучасні твори, а також патріотичну прозу та поезію.

                   До участі у фестивалі запрошуються гурти, ансамблі, окремі автори та виконавці, у мистецькому доробку яких є твори на теми Революції гідності та АТО. Вік учасників фестивалю не обмежений.

                   Крім того, як повідомила представник Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Ліна Артюхова, в рамках фестивалю відбуватимуться різноманітні тематичні виставки декоративно-прикладного мистецтва, фоторобіт, малюнків. Особливе місце займатиме експозиція речей та зброї загиблих героїв-учасників АТО «Нескорені».

                   Охочим взяти участь у фестивалі «Янголи світла» слід надсилати заявки до 25 квітня на електронну адресу обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв onmckim@ukr.net.

                   Реєстрація учасників фестивалю відбуватиметься з 9:00 до 10:00 години 28 квітня у Кіно-культурному центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою: м. Чернігів, вул. Магістрацька, 3. Конкурсне прослуховування розпочнеться о 10:00 годині у Блакитній залі центру.

                   На 18:00 запланований гала-концерт фестивалю, вхід на який — безкоштовний.

                   Додаткову інформацію можна отримати за адресою та телефонами оргкомітету фестивалю «Янголи світла»: м. Чернігів, вул. Шевченка, 54, тел. (04622) 3-80-14.

                   Контактні особи: Володимир Макеєв (063) 434-38-27, (099) 724-18-67, (098) 512-99-71, Вадим Антошин (066) 070-43-03.

                    

                    

                   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                    з громадськістю Чернігівської
                   облдержадміністрації

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua