Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                    16 Лютого 2017 12:57

                    «Зелені кашкети» відзначили поважний ювілей

                    Чернігівському прикордонному загону Північного регіонального управління — 75 років. У день ювілею, який відзначали вчора, військові отримали відзнаки за сумлінну службу країні.

                    — У непростий час у стосунках з північним сусідом недоторканість державного кордону є особливо важливою. Ця місія потребує від особового складу впровадження нових підходів до своєї роботи. Результати очевидні. Дякуємо Вам за спокій на сіверській землі, — звернувся до винуватців свята заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

                    Також військових вітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - керуючий справами виконкому Сергій Фесенко, архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій.

                    Посадовці зазначили, що наразі обласна влада посилено працює над проектом програми підтримки прикордонників.

                    З початком російської агресії завдання прикордонного загону змінились докорінно: він став не лише правоохоронним органом спеціального призначення, а й підрозділом, що готовий дати відсіч можливому нападу.

                    До частини  постійно надходять нові зразки озброєння та техніки, створено і спеціальний підрозділ — оперативно-бойова зенітно-артилерійська застава.

                    Сьогодні вартові кордону з Чернігова боронять українські рубежі і на сході країни. За час проведення АТО там побувало півтисячі осіб із 105-го загону, тобто кожен третій.

                    На жаль, 25 військових отримали поранення, а розвідник-гранатометник Ігор Нешко загинуву районі селища Курахівка Селідівського району Донецької області 8 листопада 2015 року.

                    Довідково: Чернігівський прикордонний загін Північного регіонального управління охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією та Республікою Білорусь протяжністю 459 кілометрів.

                    Утворена частина ще за часів Другої світової в блокадному Ленінграді. У 1993 році загін передислокований на територію Чернігівщини з Дрогобича, де охороняв кордон з Молдовою.

                     

                    За сумлінне виконання службових обов’язків з охорони та захисту державного кордону України та з нагоди відзначення 75-ї річниці Чернігівського прикордонного загону Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

                    Гордовенку
                    Олександру Михайловичу

                    - інспектору прикордонної служби I групи молодших інспекторів прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Деревини» Чернігівського прикордонного загону;

                    Клименку
                    Валерію Миколайовичу

                    - контролеру – начальнику групи конвоювання відділення тимчасового тримання відділу по роботі з іноземцями та адміністративного провадження штабу Чернігівського прикордонного загону;

                    Машкіну
                    Артему Євгенійовичу

                    - дільничному інспектору прикордонної служби II категорії відділення дільничних інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Гута Студенецька» Чернігівського прикордонного загону;

                    Мотроненку
                    Ігорю Валерійовичу

                    - інспектору прикордонної служби II категорії – снайперу 3-го відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Дніпровське» Чернігівського прикордонного загону.

                     

                     

                     

                     
                    Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                    з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                     

                     

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua