back

|

Грантовий конкурс проєктів для чернігівських громадських організацій на покращення захисту цивільного населення

Міжнародна громадська організація Центр з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) оголосила конкурс на гранти для організацій громадянського суспільства з Чернігівської області.

Мета – підтримка місцевих організацій громадянського суспільства у вирішенні нагальних потреб захисту цивільного населення на основі пріоритетів громади та у співпраці з місцевою владою та іншими інституціями/установами/організаціями, які відповідають за захист цивільного населення на рівні громад. Тематичні напрями проєктів включають посилення фізичного захисту цивільного населення та забезпечення доступу цивільного населення до достовірної інформації що пов’язана з безпекою.

Конкурс буде проходити на території Менської, Новобілоусівської, Іванівської, Седнівської громад Чернігівської області.

Розмір грантів передбачений від 5 до 12 тисяч доларів США. Подати заявки можна до 11 березня.

Більше інформації шукайте тут: https://www.prostir.ua/?grants=hrantovyj-konkurs-dlya-projektiv-na-pokraschennya-zahystu-tsyvilnoho-naselennya-u-tsilovyh-hromadah-vid-civic

Грантовий конкурс є частиною масштабного проєкту CIVIC «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом співпраці з громадами та посилення цивільно-військового співробітництва» за фінансової підтримки Європейської Союзу. Головна його мета — підвищення рівня захисту цивільних осіб в Україні, які постраждали від бойових дій.

 

ГО Активне Суспільство України