back

Школярі з Чернігівщини вирушили на відпочинок до Хорватії

13-09-2016 09:39

Хороші враження, знайомства та, зрештою, нова країна – все це чекає на малечу з Чернігівщини. Адже сьогодні вранці, 13 вересня, сорок п’ять дітей, яких торкнулася війна на сході України (діти учасників та загиблих в АТО, діти внутрішньо переміщених осіб), поїхали на відпочинок до Хорватії.

Групу школярів супроводжуватимуть і декілька дорослих, зокрема лікар, перекладач та вчитель.

— Свого часу Хорватія пережила багато горя. Можливо, розуміючи глибину проблем, що наразі склалися у нас, посольство цієї країни й ініціювало поїздку, — каже заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова. — Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для дітей.

Наталія Романова зазначила, що попередньо було проведено детальний медогляд усіх пасажирів. Батькам вона повідомила, що на їх малечу чекає насичена і цікава програма, що розпочнеться зі знайомства з українською діаспорою та відвідин пам’ятника Т.Шевченку в столиці Хорватії. Основна ж частина відпочинку проходитиме на острові Лошинь (Адріатичне море).

Детально перевірила облдержадміністрація і майбутні умови проживання школярів. Щоденний моніторинг перебування дітей на відпочинку можна буде знайти на сайті Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, директор якого Ніна Лемеш також прийшла побажати юним подорожуючим щасливої дороги.

Поїздка організована органами влади та благодійниками.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини

Анонси

 

 

 

Погода