Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 27 Жовтня 2011 15:34

                 Шановні жителі Чернігівщини!

                 Вітаємо Вас на консультативній веб-сторінці відділу роботи із зверненнями громадян апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

                 Відділ роботи із зверненнями громадян облдержадміністрації є координаційним та методичним центром щодо організації роботи з письмовими та усними зверненнями громадян, який забезпечує необхідні умови для здійснення громадянами гарантованих Конституцією України та Законами України прав особисто звертатись до органів виконавчої влади з питань реалізації соціально-економічних, політичних та особистих прав і свобод.

                 Дана веб-сторінка створена на виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та допоможе Вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в облдержадміністрації, порядку проведення особистих прийомів громадян посадовими особами адміністрації, аналітичну інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян за звітній період.

                 З метою оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації. У разі, якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення повинно бути оформлене у порядку, визначеному статтею 5 Закону України “Про звернення громадян”. Враховуючи наведене, радимо викласти звернення у письмовій формі та надіслати його поштою за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, або надіслати з використанням Інтернету, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну пошту: skargi@regadm.gov.ua, також звернутися усно відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань до Відділу роботи із зверненням громадян Чернігівської обласної державної адміністрації. Телефони для довідок – 67-50-58, 67-52-64.

                 З повагою, Відділ роботи із зверненням громадян апарату Чернігівської обласної державної адміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua