Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 21 Березня 2019 14:13

                 Працівників сфери захисту прав дитини вчили протидіяти домашньому насильству

                 Учора, 20 березня, представники служб у справах дітей райдержадміністрацій та ОТГ, а також спеціалісти органів місцевого самоврядування області, які працюють з сім’ями та дітьми, взяли участь у навчальному тренінгу «Запобігання та протидія домашньому насильству. Виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від домашнього насильства». Захід організовано Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини спільно зі Службою у справах дітей облдержадміністрації в рамках проекту «Посилення правової спроможності громад Чернігівської області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

                 Начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько акцентувала на актуальності питання протидії домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми. Вона наголосила, що працівники служб у справах дітей повинні діяти професійно і комплексно при розгляді кожного окремого випадку насильства над дітьми.

                 Учасники заходу в черговий раз опрацьовували норми законодавства з питань запобігання та протидії домашньому насильству, алгоритм спільних дій суб’єктів у разі виявлення випадку насильства над дитиною. Окрім того, ознайомилися з реальними історіями постраждалих дітей, на конкретних прикладах відпрацьовували навички виявлення прямих та непрямих проявів різних форм домашнього насильства, вчилися фахово проводити бесіди з дитиною, яка постраждала від жорстокого поводження.


                 За інформацією Служби у справах дітей
                 Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua