Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 27 Квітня 2018 16:37

                 Проект "Модернізація системи соціальної підтримки населення України": напрацювання спільних заходів

                 Днями в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Романової відбулося засідання обласної робочої групи з координації та контролю за реалізацією заходів із виконання проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

                 Участь у заході взяли представники консорціуму «Соціальні ініціативи», які відповідно до укладеного у березні поточного року договору з Мінсоцполітики України забезпечують надання консультаційних послуг «Впровадження Регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у Чернігівській області)».

                 Під час наради Олена Січкар, керівник проекту консорціуму «Соціальні ініціативи», презентувала Технічне завдання на консультаційні послуги з розробки і впровадження зазначеного Регіонального плану. А Галина Бевз, ключовий експерт по роботі з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, ознайомила усіх присутніх з особливостями проведення інвентаризації соціальних послуг в області.

                 Окрім цього, учасники засідання обговорили спільні заходи з реалізації в області проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

                 Наталія Романова, яка очолює робочу групу, наголосила, що спільне завдання усіх профільних структур, а також органів виконавчої влади, місцевого самоврядування області – не допустити поповнення інтернатних закладів новим дитячим контингентом, а також створити сприятливі умови для повернення дітей, які виховуються в інституціях, у сім’ї батьків або влаштувати їх у сімейні форм виховання.

                  

                 Служба у справах дітей
                 Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua