Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   02 Квітня 2014 10:56


                   В цьому році планується проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України-2015», ініційованого ГО «Центр соціального лідерства».

                   За два роки Форум заручився підтримкою державних органів влади, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати України ICC Ukraine, ВГО «Українська асоціація маркетингу», Європейської бізнес асоціації (ЕВА), Європейської асоціації соціального маркетингу (ESMA), Посольств Малайзії, Швеції, Канади, Японії, Австрії та Великобританії, а також провідних українських та міжнародних медіа.

                   У рамках проекту був виданий каталог «Найкращі соціальні проекти України», який зібрав 51 соціальний проект, реалізований на теренах України державними органами влади, представниками бізнесу та неприбуткових організацій; була створена мережа українських та міжнародних експертів - активістів соціальної сфери для обміну досвідом та надання практичних рекомендацій для побудови конструктивного діалогу у площині бізнес-влада-суспільство, об'єднано понад 6000 учасників, зацікавлених у просуванні Ідей соціального підприємництва та соціального маркетингу. Детальніше про Форум: http://www.forum.o2.ua/.

                   Цього року, у рамках реалізації проекту, заплановано:

                   Збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України» на базі http://www.forum.o2.ua/. Напрями реалізації проектів: охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров'я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність. Орієнтовна дата запуску Платформи: початок лютого 2015 року.

                   Проведення Конкурсу на визначення «Найкращих соціальних проектів України - 2015». Переможці конкурсу отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив (загальний призовий фонд становить 100 000 грн). Період голосування: лютий-жовтень 2015 року.

                   Мета Конкурсу – створити інформаційно-освітню платформу найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, які спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя.

                   Завдання Конкурсу:

                   а) підтримати актуальні соціальні практики та проекти міжсекторальної взаємодії «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство», що сприяють стійкому розвитку територій в Україні;

                   б) привернути увагу українських та світових «лідерів думок» до соціальних запитів та заохотити їх до використання практики наставництва, соціального консалтингу (та/або коучингу), благодійництва;

                   в) сприяти поширенню ефективного досвіду найкращих українських соціальних проектів в Україні та світі

                   Проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України», у рамках якого відбудеться церемонія нагородження. Орієнтовна дата: кінець жовтня-початок листопада 2015 року.

                   За додатковою інформацією звертатись до ГО «Центр соціального лідерства» за тел. (044) 591-28-48, (067) 479-14-30.                   До уваги підприємств та організацій Чернігівської області, зацікавлених у співробітництві
                   з білоруськими партнерами!

                   Інформація РУП «Головне управління капітального будівництва» Управління справами Президента Республіки Білорусь про проведення процедур закупівель на будівництво «під ключ» об'єктів:

                   «Будівництво молокопереробного заводу в агромістечку Атоліно Мінського району потужністю переробки 150 тонн молока на добу»

                   «Реконструкція з розширенням картоплесховища в агромістечку Атоліно на 5 тис. тонн із збільшенням обсягу зберігання до 19 тис. тонн з цехами сортуванні та глибокої переробки»

                   Комерційна пропозиція ВАТ «Килими Бреста»


                   *****                   У рамках заходів, спрямованих на забезпечення зовнішньоекономічного та інвестиційного розвитку України, Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу пропонує свої послуги по залученню інвестицій іноземних фінансових установ.

                   Одним з головних завдань Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу є сприяння зовнішньоекономічним та інвестиційним зв'язкам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності.

                   ЕАРБ готово організувати фінансування інвестиційних проектів Чернігівської області в усіх галузях економіки. Досвід успішно реалізованих ними проектів говорить про те, що отримання інвестицій можливо, якщо компанія-бенефіціар відповідає таким критеріям:

                   1. Підприємство має активно працювати не менше 5 років.

                   2. Підприємство повинно мати позитивний баланс (мінімум за останні 3 роки).

                   3. Сума залучених коштів має бути не менш 5 млн. євро.

                   4. При будівництві нових об’єктів необхідні правовстановлюючі документи на землю (право власності або оренда).

                   ЕАРБ пропонує використовувати ресурси і досвід, накопичений за багато років роботи у фінансовому бізнесі для розвитку економіки у підконтрольному Вам регіоні. Для прийняття рішення про роботу над будь-яким проектом, ЕАРБ необхідно отримати короткий опис проекту, резюме компанії" бенефіціара та контактні дані відповідальної особи.

                   Консалтингова структура ЕАРБ - компанія «INTERCONSULT», має представництва в інвестиційних установах ряду країн (у тому числі Європи та США) які працюють з українськими проектами. Успішний досвід роботи на фінансовому ринку більше 15 років.

                   Короткий опис Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу додається


                   *****


                   Міжнародна компанія «Соломон-груп» (м.Київ) надає ефективну інформаційну та методичну допомогу, а також сприяє підприємствам області стосовно якісної підготовки бізнес-планів та інвестиційних проектів (у відповідності до вимог Закону України «Про інвестиційну діяльність», наказу Мінекономрозвитку від 13 листопада 2012 року підтримка або ж з залучатися кредити вітчизняних та іноземних банків, гранти ЄС, а також іноземні інвестиції.

                   Умови щодо налагодження співробітництва додаються


                   *****


                   Фірма "MG Star Inc" (США, Каліфорнія, Сан-Франциско), яка впродовж 17 років працює на ринку інвестування та кредитування експортно-імпортних проектів на Україні, забезпечує пільговим кредитуванням проекти промислового будівництва та інфраструктури на умовах виконання Генеральних підрядів і постачання імпортного обладнання. Умови кредитування для об'єктів регіонального будівництва і приватного бізнесу додаються (скачати).

                   Контактна особа з питань забезпечення кредитуванням на Україні: Родіонов В'ячеслав Анатолійович - директор фірми Фірма "MG Star Inc" по країнам СНД та східної Європи.

                   Представництво "MG Star Inc" на Україні, знаходиться за адресою: 49112, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Гаванська, 4а, т. +38 (050)320-36-77, +38 (0563)31-32-33, 31-32-00, 31-32-01, 31-32-02, e-mail: mgstarinc@gmail.com.


                   *****


                   Енергетична група ТОВ «Інтех Словаччина» готова співпрацювати в енергоефективних проектах, реалізація яких дасть змогу скоротити споживання газу і підвищити ефективність роботи підприємств по виробництву тепла.

                   Компанія залучає інвестиції для оновлення систем опалення, модернізації теплових станцій. Для цього використовуються механізми фінансування для обладнання, що постачається через словацькі та чеські банки. Кредити можуть бути надані або прямо підприємством, або за допомогою банку. Всі кредити страхуються страховою компанією, яка спеціалізується на страхуванні експортних кредитів від територіальних і комерційних ризиків, пов'язаних з експортом товарів та послуг із Чеської та Словацької Республік.

                   Контакти:

                   Intech Slovakia, s.r.o.

                   Vilova 2, 851 01 Bratislava,

                   +421 2 6381 4343, +421 2 6381 4344, +38067 2352995

                   centrum@intechenergo.sk, http://www.intechenergo.sk/


                   *****


                   Компанія «AZKOMPOZIT» шукає земельну ділянку не менше 5га під будівництво заводу по виробництву поліефірних труб, армованих скловолокном, призначених для ліній питного водопостачання та каналізації.

                   Додаткові умови розміщення виробництва:

                   - 2 майстерні (площа кожної: 2500м, висота кожної: 7 м та два мостових крани на одну майстерню, вантажопідйомністю кожен 10 тон);

                   - наявність складу (площа: 2000 м, висота: 6м).

                   Контакти:

                   Асоціація професійних єдиноборств

                   м.Київ, вул. Городецького, 10

                   тел.: (38044) 279-20-45

                   факс: (38044) 279-51-34

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua