back

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH

28-09-2020 | 10:07

Сьогодні, 25 вересня,  перший заступник голови облдержадміністрації Віталій ЗАГАЙНИЙ провів в режимі онлайн зустріч  по обговоренню можливих напрямів  співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках нового проєкту у сферах надання медичних та соціальних послуг, діяльності центрів надання адміністративних послуг задля сталого розвитку громад.

Від обласної державної адміністрації  у зустрічі взяли участь також заступник голови облдержадміністрації Олександр САВЧЕНКО, керівники Департаментів розвитку економіки та сільського господарства,  соціального захисту населення, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.         

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH представляв проєктний директор GIZ Майк МАТТЕС, а також відповідальні з планування проєктної діяльності GIZ та консультанти.

Сторони обговорили широке коло питань щодо діяльності мережі центрів надання адміністративних послуг, надання медичних та соціальних послуг,  досягнення належної якості та доступності зазначених послуг, підвищення спроможності соціальних інституцій та  висловили зацікавленість у співпраці в рамках нового проєкту.

Відділ зовнішніх зносин, ЗЕД та міжрегіонального співробітництва
Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА