back

Продовжено термін подачі документів на участь у конкурсі «Краща інноваційна розробка»

23-09-2020 | 12:17

Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що за побажаннями розробників інновацій термін подачі документів на участь у конкурсі «Краща інноваційна розробка» (далі - Конкурс) продовжується до 16 жовтня 2020 року включно.

Документи на конкурс приймаються у робочі дні з 10 год. по 13 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (III поверх), Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

ДОВІДКОВО: на Конкурс приймаються інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років (незалежно від їх участі в інших конкурсах), також, інноваційні розробки (винаходи), які впроваджені у виробництво та роботи, що знаходяться на стадії розробки або впровадження у виробництво, в тому числі захищені патентом (свідоцтвом).

Участь у конкурсі безкоштовна.

Для реєстрації в конкурсі кожний автор (розробник, представник колективу розробників) подає документи у паперовому вигляді та їх електронні копії у форматі pdf, jpg (за можливості).

Інформацію про умови проведення Конкурсу розміщено на сайті Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації за посиланням: http://economy.cg.gov.ua/index.php?id=400209&tp=0 

Крім того, інформацією щодо умов проведення конкурсу та переліку необхідних документів можна отримати за телефонами: (0462) 669-636, 669-311, +380957853715 та

E-mail:derchprom@gmail.com та rdachernihivua@gmail.com

Порядок проведення конкурсу «Краща інноваційна розробка»