Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                   

                   

                   

                                      

                   

                   

                   

                  08 Квітня 2011 11:56

                  20.07.2017

                  Відбулось засідання комітету з інформації та комунікації. Громадськість звертатиметься до Кабміну з приводу розвитку цифрового мовлення на Чернігівщині

                  Пришвидшити процес надання Концерну РРТ статусу провайдера цифрового мовлення проситиме комітет з інформації та комунікації Громадської ради при Чернігівській ОДА в Уряду.

                  Необхідність відповідного звернення обговорили члени комісії та представники ЗМІ області вчора, 19 липня, під час засідання.

                  Якісна цифрова картинка — це не данина моді. Це — вимога сучасного інформпростору. Особливо, коли мова йде про прикордонний регіон, — наголосив голова комісії Вячеслав Родимченко.

                  Довідково. Чернігівська філія Концерну радіомовлення радіозв´язку та телебачення, (до лютого 2007 року Чернігівський обласний радіотелевізійний передавальний центр (ОРТПЦ) Концерну радіомовлення радіозв´язку та телебачення (Концерну РРТ)) підпорядкована Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, фактично, є монополістом по розповсюдженню всіх телевізійних програм аналогового мовлення на території Чернігівської області. Технічні засоби подачі та розповсюдження телевізійних та радіопрограм в Чернігівській області зосереджені на п´яти потужних радіотелевізійних передавальних станціях (Чернігів, Холми, Прилуки, Бахмач, Новгород-Сіверський), двох малопотужних станціях (Корюківка, Сосниця, Ніжин), а також на трьох проміжних радіорелейних станціях (Березна, Рожнівка, Сергіївка).

                  Зібрання також обговорило пріоритети інформаційного розвитку України, концепцію розвитку суспільного мовлення, громадських ЗМІ Чернігівщини. Акцентували на важливості створення та функціонування медіа в об’єднаних територіальних громадах. Мову вели і про якість регіонального контенту.

                  Окрім того, члени комісії обговорили напрямки роботи на найближчий період.

                   

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  18.07.2017

                  Анонс. Засідання комітету Громадської ради при ОДА з економічного розвитку

                  20 липня, у четвер, відбудеться засідання комітету Громадської ради при ОДА з економічного розвитку.

                  Початок засідання: 15:00 год.

                  Місце проведення: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5).

                   

                  Анонс. Засідання комітету Громадської ради при ОДА з інформації та комунікації

                  19 липня, у середу, відбудеться засідання комітету Громадської ради при ОДА з інформації та комунікації.

                  Планується обговорити пріоритети інформаційного розвитку України, концепцію розвитку суспільного мовлення, громадських ЗМІ Чернігівщини та напрями роботи комітету.

                  Початок засідання: 15:00 год.

                  Місце проведення: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5).

                  Запрошуються представники ЗМІ, члени Громадської ради,зацікавлені представники інститутів громадянського суспільства, громадськості. 

                   

                  Анонс. Засідання за круглим столом «Впровадження ринку землі в Україні: виклики та можливості. Регіональний аспект»

                  20 липня, у четвер,  за ініціативою комітету Громадської ради при ОДА з питань агропромислового розвитку, земельних відносин і екології відбудеться засідання за круглим столом «Впровадження ринку землі в Україні: виклики та можливості. Регіональний аспект».

                  Початок: об 11:00 год.

                  Місце проведення: приміщення Федерації профспілок області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 5, 4-й поверх, конференц-зал).

                   

                  Анонс. Засідання за круглим столом «Екологічна безпека стану питної води на території Чернігівського району»

                  20 липня, у четвер,  комітети Громадської ради при Чернігівській ОДА: з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» та з питань санепідеміологічного благополуччя і життєдіяльності людини спільно з Громадською радою при Чернігівській РДА проводять засідання за круглим столом «Екологічна безпека стану питної води на території  Чернігівського району».

                  Початок: о 15:00 год.

                  Місце проведення: в конференц-зал Чернігівської РДА (вул. Шевченка, 48).

                   

                  11.07.2017

                  План роботи Громадської ради при ОДА ще допрацьовуватимуть

                  Президія Громадської ради при облдержадміністрації обговорила план роботи консультативно-дорадчого органу на наступне півріччя, зокрема на ІІІ квартал.

                  Варто зазначити, що не всі комітети спрацювали оперативно: з 19 лише 10 подали свої пропозиції. Відтак план відправили на доопрацювання.

                  Минулий квартал члени президії вважають доволі продуктивним — організовано два засідання за круглим столом на суспільно важливі теми. Такий темп роботи варто зберігати.

                  У планах — провести зустріч з представниками громадських рад при інших установах з усієї області. Продумує громадськість і спілкування з головою облдержадміністрації.

                  Голова Громадської ради Ігор Москаленко: Принципом роботи має бути чіткість у пропозиціях та злагодженість у діях. Ми повинні слухати і чути один одного.

                  Голова комітету з питань сім`ї та захисту прав дітей Наталія Проскуріна: Громадська рада повинна мати авторитет. А заробити вона його може лише конкретними діями та раціональними пропозиціями.

                  Представники комітетів також обговорили ряд інших важливих організаційних питань. Зокрема мова йшла про особливості видачі та визнання недійсним посвідчення члена Громадської ради, ведення документації дорадчого органу.

                  Наголошують представники громадськості і на створенні робочих умов для їх діяльності.

                  Департамент інформаційної діяльності
                  та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                   

                  07.07.2017

                  АНОНС. Засідання президії Громадської ради

                  10 липня, понеділок, відбудеться засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації. Планується обговорити, зокрема план роботи Громадської ради на друге півріччя 2017 року.

                  Місце проведення: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім 5 ).

                  Початок: о 15:00 год.

                   

                  Резолюція засідання за «круглим столом» на тему «Про ризики в санітарно-епідеміологічному та екологічному благополуччі населення Чернігівської області та шляхи їх зменшення через підвищення екологічної безпеки (регіональний аспект)»

                  07.07.2017

                  Якість води на Чернігівщині в полі зору Громадської ради при облдержадміністрації

                  Обговорити питання доступу жителів Чернігівської області до якісної питної води зібралися за «круглим столом» вчора, 5 липня, члени двох комітетів Громадської ради при облдержадміністрації – з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» та з питань санепідеміологічного благополуччя і життєдіяльності людини. Також участь у заході взяли представники Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, Головного управління Держпродспоживслужби в області, Чернігівводоканалу, обласного лабораторного центру.

                  Представила аналіз ситуації з річкою Остер та питною водою в Ніжинському районі керівник громадської організації «Мама-86-Ніжин» Валентина Щокіна. Вона зазначила, що 16% ніжинців і 93% мешканців району користуються послугами децентралізованого водопостачання – в основному колодязями. Проте дослідження показують – 70% колодязної води забруднено нітратами. Гостро стоїть і питання доступу ніжинців до послуг каналізації, адже 53% його не мають.

                  Ще одна проблема Ніжинського району – забруднення Остра. До речі, річка набула статусу каналу меліоративної системи. А екологічний стан зазначеного водного об’єкту в значній мірі впливає на якість і безпеку води в регіоні.

                  Під час засідання обговорили і ситуацію з питною водою в Жавинці Чернігівського району. Керівник Чернігівської філії Громадської спілки «Захист громадського здоров’я» Олег Бережинський повідомив, що поблизу зазначеного села діють об’єкти, що становлять підвищену екологічну небезпеку, і вже багато років люди не можуть користуватися колодязною водою через її забруднення. Тож місцеві жителі хочуть, щоб їхньому населеному пункту надали статусу забрудненої території та наполягають на проведенні екологічної експертизи підприємств, що розташовані поблизу Жавинки.

                   

                   

                  Головний інженер КП «Чернігівводоканал» Юрій Федорченко розказав, що дійсно існує проблема зі зношеністю очисних споруд, колекторів. Проте наразі проводяться підготовчі роботи з побудови нових очисних споруд.

                  Після обговорення члени «круглого столу» зробили висновок, що питання потребує подальшого вивчення, адже в багатьох населених пунктах районів Чернігівської області якість води з водогонів є на недостатньому рівні. Серед пунктів резолюції заходу – необхідність внесення коректив в існуючі районні програми «Питна вода на 2016—2020 роки» стосовно проведення моніторингу стану мереж водопостачання та посилення контролю за дотриманням норм щодо промивки та дезінфекції мереж водопостачання, дотримання норм санітарного законодавства при облаштуванні та утриманні колодязів.

                  Учасники засідання наголосили, що забезпечення громадян якісною питною водою можливе тільки за умови спільних дій обласної влади, органів виконавчої влади та громадськості.

                  Також члени комітетів Громадської ради при ОДА вважають доцільним створення Координаційної ради з питань біобезпеки та біозахисту при облдержадміністрації.

                   

                   

                   

                  Департамент інформаційної діяльності
                  та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  03.06.2017

                  Анонси заходів Громадської ради

                  5 липня 2017 року відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Про ризики в санітарно-епідеміологічному та екологічному благополуччі населення Чернігівської області та шляхи їх зменшення через підвищення екологічної безпеки (регіональний аспект)». 

                  Захід проводять  комітети Громадської ради при облдержадміністрації: з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» та з питань санепідеміологічного благополуччя і життєдіяльності людини.

                  Мета засідання за «круглим столом»: на прикладі м. Ніжина, Ніжинського та Чернігівського районів інформувати населення області про головні ризики та проблемні моменти забезпечення санітарно-епідеміологічного та екологічного благополуччя, обговорити заходи по  оптимізації стану водного середовища району проживання, проблемні питання децентралізованого водопостачання.

                  Місце проведення заходу: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5).

                  Початок: о 15:00 год.

                   

                  6 липня 2017 року відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Громадське обговорення проектно-кошторисної документації на Капітальний ремонт парку ім. Коцюбинського в м. Чернігові». 

                  Захід проводить комітет з охорони та використання культурної спадщини Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації.

                  Місце проведення: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5).

                  Початок: о 14:00 год.

                   

                  27.06.2017

                  За пропозицією комітетів Громадської ради планується включити до порядку денного засідання Громадської ради (29 червня 2017 року) додатково три питання.

                  Проект порядку денного засідання Громадської ради

                  1. Про заяву  щодо Жимолостнової С.К.

                  2. Про Регламент роботи Громадської ради при ОДА.

                  3.Про перелік комітетів Громадської ради при ОДА та затвердження їх голів.

                  4. Затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради при ОДА на 2017 рік.

                  5. Про звернення до голови ОДА щодо включення голів комітетів Громадської ради до колегій та інших консультативно-дорадчих органів структурних підрозділів ОДА.

                  6. Щодо звернень комітетів Громадської ради при ОДА (комітету з питань формування і реалізації державної політики та комітету охорони та використання культурної спадщини).

                  7. Про створення робочої групи при постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО щодо вирішення проблемних питань та перспектив використання будівлі по вул. Мазепи, 3 (11 відділення Обласної психоневрологічної лікарні).

                  8. Про посвідчення члена президії Громадської ради.

                  9. Різне.

                  23.06.2017

                  Анонс. Трете засідання Громадської ради при ОДА

                  29 червня, четвер, відбудеться трете засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА.

                  Реєстрація учасників засідання розпочнеться о 14:00 год.

                  Початок засідання: 15:00 год.

                  Запрошуються члени Громадської ради, представники ЗМІ, інститутів громадянського суспільства, громадськості.

                  Звертаємо увагу! Члени Громадської ради, представники ЗМІ та гості   обов’язково мають мати при собі паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу.

                  Місце проведення: зала № 1 облдержадміністрації.

                  Проект порядку денного засідання Громадської ради при ОДА

                  1. Про заяву  щодо Жимолостнової С.К.
                  2. Про Регламент роботи Громадської ради при ОДА.
                  3. Про перелік комітетів Громадської ради при ОДА та затвердження їх голів.
                  4. Затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради при ОДА на 2017 рік.
                  5. Про звернення до голови ОДА щодо включення голів комітетів Громадської ради до колегій та інших консультативно-дорадчих органів структурних підрозділів ОДА.
                  6. Різне.

                  У разі, якщо член Громадської ради не може бути особисто присутній на засіданні Громадської ради, необхідно: завчасно, за день до засідання, повідомити  телефоном 675-967, 066-510-07-49 або ел. поштою grom.inform.dep.cn@gmail.com; до початку засідання подати заяву голові Громадської ради у паперовому вигляді про наявність поважної причини. 

                  Реєстрацію заяв проводить секретар Громадської ради.  Заяву надавати при реєстрації учасників засідання або завчасно Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 7).

                   

                  17.05.2017

                  Відбулося друге засідання новообраної Громадської ради при ОДА

                  Вчора, 16 травня, у приміщенні Чернігівського кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулося друге засідання новообраної Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.

                  З 71 особи, які входять до складу Громадської ради, на засіданні були присутні 59, з поважних причин відсутні 5 осіб.

                  Всі заплановані питання порядку денного засідання Громадської ради було розглянуто. Зокрема, більшістю голосів прийнято Положення Громадської ради при ОДА, затверджено бланк Громадської ради та орієнтовний перелік комітетів Громадської ради при ОДА.

                  Також обрано першого заступника голови Громадської ради при ОДА — Тамару Петрову, її кандидатуру підтримав 41 член Громадської ради.

                  Під час засідання Світлана Жимолостнова оприлюднила рішення Чернігівської профспілки підприємців «Єдність» про відкликання її як представника цієї організації від участі у роботі Громадської ради. Її вихід підтримали три члени Громадської ради.

                  Крім того, більшістю голосів підтримано звернення до депутатів Чернігівської обласної ради щодо відновлення виробництва лікарського препарату крові «Альбуміну» комунальним закладом «Чернігівська обласна станція переливання крові».

                  Також членами Громадської ради підтримано декілька звернень до голови ОДА: щодо проведення засідань Громадської ради в приміщенні обласної державної адміністрації та відновлення прямого залізничного сполучення між Черніговом та іншими містами України.

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з
                   громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                   

                  12.05.2017

                  Анонс. Друге засідання Громадської ради при ОДА

                  16 травня, вівторок, відбудеться друге засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА.

                  Початок засідання: о 15:00 год.

                  Місце проведення: приміщення Чернігівського кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, «Круглий зал», 2-ий поверх (м. Чернігів,  вул. Магістрацька, 3).

                  Реєстрація учасників засідання розпочнеться о 14:00 год. При собі мати паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу.

                  Проект порядку денного
                  засідання Громадської ради при ОДА

                  1.Про прийняття Положення Громадської ради при Чернігівській ОДА.

                  2.Обрання першого заступника голови Громадської ради при ОДА.

                  3.Про утворення комітетів Громадської ради при ОДА.

                  4.Про бланк Громадської ради.

                  5.Різне.

                  У разі, якщо член Громадської ради не може бути особисто присутній на засіданні Громадської ради, необхідно: повідомити  телефоном 675-967, 066-510-07-49 або ел. поштою за день до засідання;  до початку засідання надати заяву у паперовому вигляді про наявність поважної причини. Заяву надавати при реєстрації учасників засідання або Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7).

                   

                  23.03.2017

                  Голову Громадської ради при ОДА обрано

                  Близько чотирьох годин вчора, 22 березня, тривало перше засідання Громадської ради при облдержадміністрації. Найбільше часу у громадських активістів зайняли організаційні питання: вибори головуючого на засіданні, затвердження порядку денного, послідовність розгляду питань. Найдовше обговорювали формат голосування за голову Громадської ради. Визначали, відкрите чи таємне голосування, один чи два тури, з використанням скриньки чи просто піднімаючи мандат.

                  Були й оригінальні пропозиції. Віктор Сєхін пропонував поіменне голосування за списком. А Володимир Демиденко — шляхом жеребкування. На його думку такий вибір допоміг би уникнути багатьох конфліктів, непорозумінь та взаємних звинувачень.

                  На посаду голови ГР було висунуто дві кандидатури: Тамари Петрової з ГО «Громадський контроль Чернігова» та Ігоря Москаленка, представника Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Кожен з кандидатів представив своє бачення роботи Громадської ради, відповів на запитання колег.

                  У результаті голоси представників громадськості розподілилися таким чином: за Тамару Петрову — 26 голосів, за Ігоря Москаленка — 32 голоси. Один голос був проти всіх, один — утримався, один з мандатів визнано недійсним, ще один не брав участі у голосуванні. Присутніми на засіданні Громадської ради були 62 особи, які мали право голосу. Під час голосування за голову - 61 особа. Всього ж до цього дорадчого органу увійшов 71 представник ІГС.

                  Окрім того під час засідання Громадської ради були присутні близько двох десятків активістів, які брали участь в обговоренні та ставили питання кандидатам.

                  Отже, головою Громадської ради обрано Ігоря Москаленка. Під час засідання також затверджено бланк Громадської ради. До запропонованого його проекту було додано герб Чернігівської області та роки роботи ради цього скликання. Також створено робочу групу, яка розроблятиме нове Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації та регламент її роботи.

                  Крім того, від присутніх звучали нарікання щодо формату доступу до засідань Громадської ради, які традиційно відбуваються у великому залі облдержадміністрації (будівля є режимним об’єктом). З одного боку – на те, що фактично у роботі ради беруть участь і намагаються вплинути на голосування особи, які не є членами ради, з іншого – щодо законності присутності на засіданні громадян без будь-яких обмежень. Відтак, один із запропонованих варіантів – проводити засідання Громадської ради у приміщенні, яке б вмістило всіх бажаючих.

                   

                   

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з
                   громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                   

                   

                   

                  17.03.2017

                  Анонс. Перше засідання Громадської ради при ОДА

                  22 березня, середа, відбудеться перше засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА.

                  Початок засідання: о 15:00 год.

                  Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зала № 1 Чернігівської ОДА.

                  Реєстрація учасників засідання розпочнеться о 14:00 год. При собі мати паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу.

                  Проект порядку денного першого засідання Громадської ради при ОДА

                  1. Обрання голови Громадської ради при облдержадміністрації.

                  2. Щодо виконання функцій секретаря Громадської ради при облдержадміністрації.

                  3. Затвердження бланку Громадської ради при облдержадміністрації.

                  4. Про утворення та затвердження складу робочої групи з підготовки проектів Положення, Регламенту роботи Громадської ради при облдержадміністрації та напрямів роботи комітетів.

                  5. Різне.

                  Робоча група з підготовки першого засідання Громадської ради при ОДА

                  15.03.2017

                  При облдержадміністрації створена Громадська рада

                  15 березня 2017 року голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч підписав розпорядження «Про затвердження складу Громадської ради при обласній державній адміністрації». До складу Громадської ради входить 71 представник інститутів громадянського суспільства.

                  Перше засідання Громадської ради заплановано провести 22 березня 2017 року в залі № 1 облдержадміністрації, початок о 15:00 год.

                  Серед першочергових завдань Громадської ради — обрання голови, розробка та прийняття Положення про Громадську раду при облдержадміністрації, плану роботи на 2017 рік, створення комітетів.

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  Розпорядження голови облдержадміністрації від 15.03.2017 № 139 "Про затвердження складу Громадської ради при обласній державній адміністрації"

                  Доповідна записка юридичного відділу апарату облдержадміністрації з висновком до проекту розпорядження

                   

                  14.03.2017

                  Анонс. Засідання робочої групи з підготовки першого засідання Громадської ради при ОДА

                  Засідання робочої групи з підготовки першого засідання Громадської ради при ОДА відбудеться 17 березня (п’ятниця), початок о 14:00 год. в приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації м. Чернігів, вул. Шевченка, 7), кім. 5.

                   

                   

                  Протокол зборів представників інститутів громадянського суспільства, обраних на установчих зборах 23 лютого 2017 року до складу Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації

                  Доповідна записка юридичного відділу апарату ОДА з висновком до проекту розпорядження "Про затвердження складу Громадської ради при обласній державній адміністрації"

                   

                   

                  13.03.2017

                   

                  Громадська рада при ОДА: 35 чи все ж 71?

                  10 березня мало відбутися перше засідання Громадської ради при облдержадміністрації. Не відбулося, оскільки не підписане відповідне розпорядження голови облдержадміністрації.

                  Причину громадським активістам пояснив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.

                  Проект розпорядження «Про затвердження складу Громадської ради при обласній державній адміністрації», підготовлений на підставі рішення установчих зборів, передбачав у складі ради 71 представника громадської організації. Проте за висновком юридичного відділу ОДА цей проект не відповідає вимогам чинного законодавства.

                  Андрій Подорван детально зупинився на аргументах, викладених у висновку юристів. Так, Типове положення про громадську раду затверджено Постановою КМУ від 3 листопада 2010 року №996. Абзац 2 пункту 7 цього положення передбачає, що «кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб». Тому розроблений проект розпорядження було визнано таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства.

                  При цьому директор Департаменту наголосив, що і особисто голова облдержадміністрації Валерій Куліч, і адміністрація в цілому відкриті до спілкування з представниками громадськості незалежно від присутності у складі Громадської ради.

                  Такий стан речей виявився неприйнятним для більшості присутніх у залі. Вони вважають, що Типове положення, затверджене Постановою КМУ носить рекомендаційний характер і обмеження чисельного складу Громадської ради не є обов’язковим.

                  Широкій дискусії, що розгорнулася стосовно подальших дій громадських активістів поклав край голова облдержадміністрації. Валерій Куліч намагався переконати присутніх у залі у доцільності дотримання вимог, викладених у Постанові КМУ. Проте учасники зборів наполягали на тому, що до складу Громадської ради має увійти 71 представник ГО.

                  У мене ніколи не було проблем у спілкуванні з громадськістю, — зазначив голова ОДА. — Я відкритий до спілкування на будь-які теми. Але я просто зобов’язаний попередити вас про юридичні ризики такого рішення. Адже будь-яка особа, невдоволена діями членів Громадської ради, зможе легко оскаржити у суді це розпорядження і визнати Громадську раду нелігитимною. А значить і всі її напрацювання будуть перекреслені.

                  Проте представники громадських організацій наполягали на своєму і голова ОДА пішов їм назустріч — завірив, що затвердить своїм розпорядженням запропоновану установчими зборами Громадську раду у складі 71 особи. Натомість відповідальність за таке рішення активісти взяли на себе, запевняючи, що усвідомлюють всі можливі наслідки такого кроку.

                  Наостанок учасники зборів визначилися з новою датою проведення першого засідання новообраної Громадської ради. Воно заплановане на 15 годину 22 березня поточного року.

                   

                   

                  Департамент інформаційної діяльності та
                  комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

                   

                  07.03.2017

                   

                  Анонс.  Засідання Громадської ради при ОДА

                  10 березня, у п’ятницю, згідно рішення установчих зборів з формування Громадської ради при Чернігівській ОДА, відбудеться перше засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА.

                  Реєстрація учасників засідання розпочнеться о 14:00 год. При собі мати паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу.

                  Початок засідання: о 15:00 год.

                  Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зала № 1 Чернігівської облдержадміністрації.

                   

                  Протокол установчих зборів з формування Громадської ради при ОДА

                  Додаток до протоколу установчих зборів

                   

                  2017

                  Визначено дату першого засідання нового складу Громадської ради при ОДА

                  Вчора, 23 лютого, відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової.

                  На початку зборів Наталія Романова звернулася до представників громадськості та побажала конструктивної роботи у новому складі Громадської ради.

                  Відповідно до порядку денного голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації Тамара Петрова проінформувала всіх присутніх про проведену роботу.

                  Більшістю голосів головою установчих зборів обрано Сергія Хоботню, представника громадської організації «Центр допомоги аграріям та селянам Чернігівщини».

                  Також обрано склад Громадської ради при облдержадміністрації у кількості 71 представника інституту громадянського суспільства.

                  Крім того, на зборах визначено дату та час першого засідання нового складу Громадської ради при облдержадміністрації — 10 березня 2017 року о 15-00 год.

                  Довідково. Згідно Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, рішення установчих зборів оформляється протоколом, на підставі якого орган виконавчої влади (облдержадміністрація) затверджує склад громадської ради.

                   

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
                  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                   

                  *****

                  Архів НОВИНИ 2016

                   

                  *****

                  Архів НОВИНИ 2015

                   

                  *****

                   

                  Архів НОВИНИ 2014

                   

                  *****

                   

                  Архів НОВИНИ 2013

                   

                  *****

                   

                  Архів НОВИНИ 2012

                   

                  *****

                   

                  Архів НОВИНИ 2010-2011

                   

                  *****

                   

                   

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua