Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

|

Анонс. Прийом публіцистичних творів на здобуття премії В’ячеслава Чорновола

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

На здобуття Премії до 10 серпня необхідно подати:

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (надсилати на електронну адресу Держкомтелерадіо iv@comin.gov.ua)

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих ЗМІ, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD)

копію паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Творчі роботи подавати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення та радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

З положенням про Премію можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Телефони для довідок: (044) 279-35-56, (044) 278-86-96.