Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

На Чернігівщині готуються до літнього туристичного сезону 2019

12-04-2019 | 16:32

11 квітня у пункті пропуску «Нові Яриловичі» проведено координаційну нараду щодо підготовки до літнього туристичного сезону 2019 року.

Представники профільних структурних підрозділів ОДА, прикордонної та митної служб, місцевої влади та туристичної сфери обговорили, як створити для громадян комфортні умови перетину кордону в період літнього туристичного сезону, запобігти виникненню проблемних питань.

Зокрема, акцентували на необхідності покращення інфраструктури пунктів пропуску та сервісних зон перед ними, створення належних санітарно-гігієнічних умов для подорожуючих. До слова, в середньому з травня по вересень лише через пункт пропуску «Нові Яриловичі» щоденно проходить 150 автобусів.

Довідково. Для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з перетином державного кордону, представники туроператорів та перевізників цілодобово можуть звертатися за контактними телефонами: +38(068)-101-36-91 – оперативний черговий Чернігівського прикордонного загону, +38(067)-462-02-35 – черговий відділу прикордонної служби «Добрянка».

За інформацією Департаменту культури і туризму,
національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації