Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

ДІФКУ оголосила конкурс інвестиційних проектів для надання позик

23-01-2019 | 11:13

Конкурсним комітетом Державної інноваційна фінансово-кредитної установи оголошується відбір інвестиційних проектів, яким буде надано фінансування відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів для їх фінансування за рахунок коштів ДІФКУ, затвердженого рішенням правління Установи від 30.11.2018 р. №35.

Бюджет конкурсу: 60 мільйонів гривень.

Форма фінансування: позика на зворотній основі.

На отримання фінансування може претендувати проект, який отримав більше 30 балів за підсумками проведення конкурсу з урахуванням результатів державної експертизи (відповідно до Закону України "Про інвестиційну діяльність").

Строк, на який надається фінансування: до 12 місяців.

Розмір фінансування в рамках одного проекту: до 70% від загальної вартості проекту – до 20,0 млн грн. на один проект (в загальній вартості проекту не враховується вартість інтелектуальної власності, патентів і т. ін., слід розуміти загальну фінансову участь грошовими коштами для реалізації проекту).

Забезпечення фінансових зобов’язань: порука/застава/іпотека ліквідного майна.

Інше: надання частки корпоративних прав у статутному капіталі товариства на період фінансування.

До участі в конкурсі допускаються проекти, які зареєстровані в базі даних проектів Установи до кінцевого строку подання заявок на участь у конкурсному відборі, відповідно до Порядку подання інвестиційних та інноваційних проектів до ДІФКУ, затвердженого рішенням правління Установи від 11.04.2018 р. №11. 

Подача заявок на участь у конкурсному відборі з повним пакетом документів згідно з затвердженим переліком здійснюється заявником особисто в паперовому вигляді з обов’язковою попередньою подачею скан-копій таких документів в електронному вигляді.

Прийом заявок та пакету документів здійснюється секретарем Конкурсного комітету з 21 січня 2019 року до 20 лютого 2019 р. включно. 

Дата проведення конкурсу -  25 квітня 2019 р.

Місцезнаходження комітету: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 65Б.

Контактна особа: секретар комітету - Тарасенко Олена Володимирівна, тел.: 044-354-04-70, project.sfii@gmail.com

Детально за посиланням