back

|

Анонс. Премія Кабміну за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується за сприяння розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні (щороку до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна).

Органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських ГО, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації можуть подати до Міністерства молоді та спорту України пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії до 1 березня цього року, але не більш як на одну особу.

Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до постанови Кабміну від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України».

Для визначення переможців враховуються досягнення кандидатів за 2018 рік, також можуть братися до уваги досягнення за попередні роки. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Контактний телефон: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).