Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Спортсменів відзначили обласними стипендіями

31-10-2018 09:42

Днями профільна комісія визначила перспективних спортсменів, які отримуватимуть обласну стипендію.

Розмір стипендії затверджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації персонально кожному спортсмену за поданням Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, виходячи з рівня досягнутих спортивних результатів.

За результатами засідання комісії визначено: 13 стипендій для спортсменів з олімпійських видів спорту, 3 стипендії для спортсменів з неолімпійських видів спорту та 4 стипендії для спортсменів з інвалідністю.

  1.  

Гребенюку Андрію Сергійовичу

чемпіону України з тенісу настільного серед юнаків

  1.  

Гречанику Олександру Сергійовичу

бронзовому призеру чемпіонату Європи з боксу серед юніорів

  1.  

Данильченко Мирославі Вячеславівні

бронзовій призерці чемпіонату України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

  1.  

Денисенку Владиславу Олександровичу

чемпіону України з велосипедного спорту серед юніорів

  1.  

Журбі Вадиму Володимировичу

чемпіону України з легкої атлетики серед юніорів

  1.  

Кісіль Валентині Вікторівні

бронзовій призерці чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів

  1.  

Колупайку Віталію Сергійовичу

чемпіону України з лижних гонок серед юнаків

  1.  

Копотю Андрію Сергійовичу

чемпіону України з кульової стрільби серед юніорів

  1.  

Лобан Юлії Миколаївні

срібній призерці чемпіонату України з легкої атлетики серед дівчат

  1.  

Населевцю Віталію Валерійовичу

чемпіону України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

  1.  

Огієнку Дмитру Миколайовичу

чемпіону України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

  1.  

Пономарю Андрію В’ячеславовичу

чемпіону України з велосипедного спорту серед юніорів

  1.  

Роговій Катерині Олександрівні

бронзовій призерці чемпіонату Європи з боксу серед молоді

  1.  

Романчичу Владиславу Володимировичу

чемпіону України з біатлону серед юнаків

  1.  

Товкачу Богдану Петровичу

чемпіону України з плавання серед спортсменів з вадами слуху

  1.  

Чалик Дарині Вікторівні

срібній призерці чемпіонату України з біатлону серед дівчат

  1.  

Чистяковій Наталії Вадимівні

чемпіонці України з дзюдо серед дівчат

  1.  

Божку Івану Олександровичу

чемпіону України з рукопашного бою серед юнаків

  1.  

Кривоусу Нікіті Леонідовичу

чемпіону світу з кікбоксингу WPKA серед юніорів

  1.  

Ровному Івану Олександровичу

чемпіону України зі спортивного орієнтування серед юнаків

За повідомленням Департаменту сім'ї, молоді та спорту
Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини

Анонси











Погода