Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  13 Вересня 2018 10:53

                  У серпні на Чернігівщині прийняті в експлуатацію понад 29 тисяч квадратних метрів комунальних автодоріг

                  Про це повідомили в Управлінні капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Вартість ремонтних робіт перевищила 15 мільйонів гривень. Середній поточний ремонт автошляхів комунальної власності проводився в Бахмацькому, Борзнянському, Корюківському, Менському, Носівському, Ріпкинському та Чернігівському районах.

                  Також продовжують ремонтувати дороги загального користування місцевого значення. У серпні залатано понад 9 тисяч квадратних метрів ям. Крім того, введені в експлуатацію окремі ділянки автошляхів Семенівка-Карповичі, Боршна-Смош-Ряшки, Розинівка-Вихвостів, Дорогинка-Крупичполе, Носівка-Яблунівка-Ясна Зірка, Григорівка-Перше Травня, Корюківка-Семенівка, Варва-Хукалівка-Поділ, Гайворон-Голінка, Озеряни-Макушиха-Нове.

                  До речі, зараз Управління капітального будівництва ОДА на 2019 рік формує перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Перелік готується на основі звернень та пропозицій органів виконавчої влади і місцевого самоврядування з урахуванням результатів обстеження заявлених ділянок автошляхів.

                   

                  За інформацією Управління капітального будівництва
                  Чернігівської облдержадміністрації

                   

                   

                   

                   

                   

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua