Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Конкурс грантів від Східного партнерства. Місцевий та регіональний розвиток

10-08-2018 14:18

У рамках ініціативи «Східне партнерство» Програма «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс грантів, спрямованих на проекти місцевого та регіонального розвитку. Для отримання грантового фінансування запрошуються місцеві неурядові некомерційні організації.

Гранти спрямовуються на підтримку проектів, цілі яких відповідають положенням ст. 446 глави 27 Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, і відповідно, сприяють «взаєморозумінню та двосторонньому співробітництву у сфері регіональної політики щодо методів формування та реалізації регіональних політик, зокрема багаторівневого управління та партнерства, з особливим наголосом на розвитку відсталих територій та на територіальному співробітництві, при цьому створюючи канали зв’язку та активізуючи обмін інформацією між національними, регіональними та місцевими органами влади, соціально-економічними утвореннями та представниками громадянського суспільства».

Проекти повинні бути повністю реалізовані в Україні. Транскордонні проекти не можуть фінансуватися за цією схемою.

Очікуваний початок реалізації проектів — 1 жовтня. Загальна тривалість проекту не повинна перевищувати 6 місяців.

Заявники можуть подати заявку на проекти із загальним бюджетом до 12 500 євро (без урахування ПДВ).

Проекти фінансуватимуться поступово, буде здійснений авансовий платіж, наступні транші залежатимуть від наданих фінансових рахунків і результатів моніторингу.

Заявка повинна бути заповнена англійською мовою і надіслана електронною поштою на e-mail: sascha.kuhn@giz.de із зазначенням теми: «Заявка на грант» EaP // [Назва організації].

Дедлайн — 30 серпня 2018 року.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 10 вересня 2018 року.

Детальна інформація за посиланням.

 

Департамент економічного розвитку
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини

Анонси
 

 

 

 

Погода